Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google predplatné.

Dobrý deň,chcem sa spýtať, potrebujem si zistiť či sa k môjmu googlu účtu vztahuje nejaké predplatné. Ak idem do nastavenia googlu účtu a tam predplatné tam ukazuje všetky predplatné ktoré sa vzťahujú na google účet, napr. aj google play atd, všetko by ukazovalo v nastaveniach v predplatné? Ďakujem.

Za účet ako taký sa NEPLATÍ! Google Play - je ich internetový obchod - tam sa predplatné neplatí, platí sa však za platené aplikácie (ceny majú uvedené) - inak sú tam free aplikácie.
Ak však myslíš Google Pay - to je podobné ako Pay Pal a iné platobné online brány.
Ale veď to máš predsa tam jasne napísané

Ak chcete pridať alebo spravovať spôsoby platby Google Pay, prejdite do svojho účtu Google.

A keď mám nejaké predplatné aktivované napr. na google play ukazuje mi to aj v predplatne v správe účtu google? Ten link ktorý si poslal vyššie mi ukáže pridať platebný metodu a pritom som prihlásený ku google účtu. Tak asi nemám pridané žiadne platby t.j. ani predplatné? Lebo v správe účtu google mám aj samotnú zložku predplatné, tak či sa tie predplatné z google play atd všetky ukladajú tam? Ďakujem.