Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google predplatné.

Dobrý deň,chcem sa spýtať, potrebujem si zistiť či sa k môjmu googlu účtu vztahuje nejaké predplatné. Ak idem do nastavenia googlu účtu a tam predplatné tam ukazuje všetky predplatné ktoré sa vzťahujú na google účet, napr. aj google play atd, všetko by ukazovalo v nastaveniach v predplatné? Ďakujem.

Za účet ako taký sa NEPLATÍ! Google Play - je ich internetový obchod - tam sa predplatné neplatí, platí sa však za platené aplikácie (ceny majú uvedené) - inak sú tam free aplikácie.
Ak však myslíš Google Pay - to je podobné ako Pay Pal a iné platobné online brány.
Ale veď to máš predsa tam jasne napísané

Ak chcete pridať alebo spravovať spôsoby platby Google Pay, prejdite do svojho účtu Google.