Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklama - obraz několikrát poskočí

Dobrý den.
Jsem trochu laik,tak na mne prosím pomalu.
Když jsem na internetu a kliknu na nějakou stránku ,tak mi obraz na obrazovce několikrát poskočí.
Už mi to někdo chtěl vysvětlit,že to je nabíhajícími reklamamama.
To by nešlo udělat tak,aby se klidně reklamy načítali,ale obraz neskákal.
Změna předmětu, původně: reklama (karel)

důvodů je víc:
- na nějaké stránce nejsou napevno nastavené rozměry prvků, často je to u obrázků. nejdřív se stáhnou do pc, až pak se může spočítat rozložení stránky, tím přednačtený text poskočí.
- mají na to vliv i blokátory reklam, které vynechávají část místa se kterým mohlo rozložení stránky počítat.
- nebo je připojení pomalé, načtení komplikovanějších stránek zčásti načítaných z jiných www trvá déle, proto zobrazení poskakuje.
- taky za může slabý hardware pc/ntb/tablet, kterému dlouho trvá, než složitější stránku zkomplikovanou skripty sestaví ke správnému zobrazení.

bohužel doby jednoduchých webových stránek jsou víc než 10 let pryč.

kdyby to byli reklami (ty je nemáš zablokované?), tak by to skákání probíhalo i bez klikání. Ale t laického popisu se nedá vyvodit závěr, co by to mohlo být.,
zkus v prohlížeč zapnout F12- konzoli, dát Profiling, sledovat síťové reqesty a výpis v konzoli - tím to možná odhalíš.

A jestli nám to opravdu chceš ukázat, mohla bys sdělit o jaké jdestránky.