Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklama - obraz několikrát poskočí

Dobrý den.
Jsem trochu laik,tak na mne prosím pomalu.
Když jsem na internetu a kliknu na nějakou stránku ,tak mi obraz na obrazovce několikrát poskočí.
Už mi to někdo chtěl vysvětlit,že to je nabíhajícími reklamamama.
To by nešlo udělat tak,aby se klidně reklamy načítali,ale obraz neskákal.
Změna předmětu, původně: reklama (karel)

kdyby to byli reklami (ty je nemáš zablokované?), tak by to skákání probíhalo i bez klikání. Ale t laického popisu se nedá vyvodit závěr, co by to mohlo být.,
zkus v prohlížeč zapnout F12- konzoli, dát Profiling, sledovat síťové reqesty a výpis v konzoli - tím to možná odhalíš.

A jestli nám to opravdu chceš ukázat, mohla bys sdělit o jaké jdestránky.