Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa novej tlaciarne

Ahojte,

hladam novu CB tlaciaren na domace pouztie, tlac tak do 100str/mesiac, nie kazdodenne.
rad by som, aby sa to vedelo pripojit na router, duplex výhodou, podpora od W7 vyššie, linux urcite, scan ani ine multifucky nechcem
laser/atrament mi je fuk

cena a naklady co najnižsie :-D

vdaka za kazdý nazor
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Doplním...
Scaner mám starý Umax, rozchodil som ho na Pc s linuxom, ale použil naposledy asi pred rokom, na občasné scanovanie mi stačí mobil.
Farbu nepotrebujem, mám v práci a doma farebná tlačiareň skončí tak, že deti si tlačia každú blbosť a keď potrebujem niečo tlačiť, tak je far. kazeta prázdna a tlačiareň odmieta tlačiť aj CB.
Laser od Brothers (jedna z tlačiarní v práci) ma dovadza do sialenstva svojou potrebou neznesiteľné piskat keď sa prebudí zo spanku, HP zas svojimi ovládačmi. Tank od Epsonu sa mi zdá príliš drahý