Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přepěťová ochrana

mám dotaz, chtěl bych si koupit novou přepěťovou ochranu, ale nevím jaká by byla vhodná pro moje PC mám takový :

Procesor : Intel Core i7-7740X
Základní deska : MSI X299 TOMAHAWK - Intel X299
Grafická karta : MSI GeForce GTX 1080 GAMING+ 8G, 8GB GDDR5X
Operační paměť : Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
HDD : WD Blue - 3TB
SSD Disk :Crucial MX300 - 275GB
Skříň : Chieftec Libra Series LF-01B-OP, černý
Zdroj : Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Chladič procesoru : SilentiumPC Grandis 2 XE1436
Operační system : Microsoft Windows 10 Home CZ 32-bit/64-bit USB Flash Drive
Mechanika : LG GH24NS, černá Bulk

ta ochrana by měla mít min.6 zásuvek, kratší kabel a neměla by stát víc jak 1000 kč.

děkuji za radu.

hama a papírový plošný spoj. už víš, proč některé značky nekupovat.

(a nic si nedělej z toho, že v polovině hifikrámů je taky dps z papíru)

Já nevím, ale musel jsem tu hamu přepětovku znovu rozebrat, a tlouštka plošnáku je 1.5mm. (měřeno šuplerou)
Mimochodem mé hifi má plošnáky rozhodně tlustší.

Tak jsem začal měřit plošné spoje (třeba základní desku, ram) a všechno to má 1.5mm, takže bych řekl, že to je standart, ne papír!