Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba:Kód 38 ve správci zařízení

Nevíte co s tím?(Zatím zabírá jen restart PC,ale to je zdlouhavé,je nepřijatelné,protřebuji,aby zařízení fugovalo v PC skoro furt a přežilo i režimy spánku)

Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést, protože je v paměti stále předchozí instance daného ovladače zařízení. (Kód 38)

Ovladač nelze načíst, protože je v paměti stále uložena předchozí verze ovladače.

Window 8, USB zařízení.Zkoušel jsem odpojit,odinstalovat,zakázat,připojit na jiný port, provést akce,když zařízení není zapojené(<Správce zařízení:Zobrazit skrytý zařízení).Stává se to po té,co PC uspím a probudím,když zařízení zůstane zasunuté,ale jen občas tu udělá.

Ale stejně mi eskapádách při pokusu nahodit to zařízení zprávce zařízení občas ukáže trolskou otázku:

Nastavení hardwaru bylo změněno. Chcete PC restartovat?

A to jsem jen udělal Zakázat a povolit.

Taková náhoda před minutou nikdo ještě neodpověděl a měl jsem rozepsaný tento dotadek:

Potom se výstražná zpráva změní na

Dokud nerestartujete počítač, nemůže toto zařízení pracovat správně. (Kód 14)

Počítač je třeba restartovat, aby se změny provedené u tohoto zařízení projevily.

Kliknutím na tlačítko Restartovat počítač restartujete váš počítač.