Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Premazanie Gmailu

Dobrý deň, mám na emaily asi 2000emailov, a cca 1000 z toho sú len nejaké upozornenia a pod.Ako najjednoduchšie dokážem tie emaily premazať?Napr. podla odosielateľa, alebo kľúčového slova?Ďakujem .

Prosím ťa vedel by si ma nasmerovať správnym smerom?Lebo ja som si v gmaily dal do vyhladávača klúčové slovo, ale aj tak to preklikávam po stranách, a hlavne sa bojím aby tam nebol aj nejaký iný email.Ale dať do vyhladávača len odosielatela?

Do vyhľadávania napíš adresu odosielateľa, následne po potvrdení sa Ti objavia pod vyhľadávacím poľom tlačítka : to prvé bude Od: "koho (tá adresa, ktorú si zadal)" klikni na to tlačítko a vyfiltrujú sa Ti všetky maily od toho konkrétneho odosielateľa... Je to naozaj jednoduché...

Mimochodom - pokiaľ by si používal gmail cez prehliadač - máš tam možnosť pridať k e-mailu tzv. štítky a takto si usporiadať e-maily. A potom podľa štítkov použiť filter pre vyhľadávanie a následne mazanie.
Dokonca i v poštových klientoch sú takéto možnosti.