Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak je užitečný Pro Ccleaner?

Na zkoušku jsem nainstaloval Ccleaner, zajímá mne zda jste s ním kdo jej používá spokojeni.Pokud ano má někdo verzi Profi za úplatu. Chtěl bych koupit Profi verzi ale mám obavy jak je to s ukončením po roce užívání? Musí se zaslat výpověď pokud jsem to správně pochopil? Nebo stačí vypršení termínu aniž bych obnovoval platbu na další rok? Nechce se mi pracně překládat z angličtiny VOP proto se ptám zde, doufám že se někdo najde jaké má zkušenosti s touto placenou aplikací.

CCleaner je jedničkou mezi nástroji na vyčištění počítače s Windows. Chrání vaše soukromí v online sféře a zrychluje a zabezpečuje váš počítač.

CCleaner je nástrojem pro optimalizaci a čištění systému počítače. Odstraňuje nepoužívané soubory z vašeho systému, čímž umožňuje systému Windows běžet rychleji, a uvolní cenné místo na pevném disku. Čistí také stopy vaší online aktivity, jako je internetové historie. Navíc obsahuje plně vybavený Registry Cleaner. Ale nejlepší je, že je skutečně rychlý (zpravidla trvá spuštění méně než sekundu) a neobsahuje spyware či adware!

Rychlejší Počítač
Je váš počítač pomalý? Postupem času se počítač zaplňuje nepotřebnými soubory a nastavením, které zabírá místo na pevném disku a to způsobuje, že je počítač je pomalejší a pomalejší. CCleaner vyčistí váš počítač a právě tyto nepotřebné soubory odstraní, celý proces je rychlý a okamžitě proveden.

Bezpečnější prohlížení
Online inzerenti a provozovatelé webových stránek sledují vaše chování pomocíonline cookies, které zůstanou v počítači. CCleaner smaže historii prohlížečů, vyhledávání a cookies, takže jakékoliv prohlížení internetu zůstane důvěrné a vaše identita zůstává v anonymitě.

Méně chyb a pádů systému
V průběhu času se může stát, že registr přeplněný chybami a špatným nastavení, které vedou k pádům systému. Registry Cleaner, který je patentovaný chybné údaje vymaže , aby váš počítač byl více stabilní.

Rychlejší spouštění
Mnoho programů pracují na pozadí při spuštění počítače. CCleaner vám pomůže pracovat rychleji a to tím, umožní nepotřebné programy zakázat a uvedené programy nebudou zbytečně zpomalovat spouštění PC.

Čistí všechny části (oblasti) vašeho počítače:

Internet Explorer – dočasné soubory, historii, cookies, historii automaticky vyplněných formulářů, index.data
Firefox - dočasné soubory, historii, cookies, historii stahování, historii formulářů
Google Chrome - dočasné soubory, historii, cookies, historii stahování, historii formulářů
Opera - dočasné soubory, historii.
Safari - dočasné soubory, historii, cookies, historii formulářů
Další podporované prohlížeče - K-Meleon, Rockmelt, Flock, Google Chrome Canary, Chromium, SeaMonkey, Chrome Plus, SRWare Iron, Pale Moon, Phoenix, Netscape Navigator, Avant a Maxthon.
Systém Windows - Koš, poslední dokumenty, dočasné soubory a logovací soubory
Registry Cleaner – pokročilé funkce pro odstranění nepoužívaných a starých položek, včetně ovládacích prvků ActiveX, ClassID, ProgID, uninstalerů, sdílených knihoven (DLL), písem, souborů nápovědy, cest k aplikacím, neplatných zástupců, ikon a dalších.
Aplikace třetích stran – odstraňuje dočasné soubory a seznamy posledních souborů (MRU) z mnoha aplikací včetně Windows Media Player, eMule, Google Toolbar, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip a mnoho dalších.
100% Spyware FREE – tento software neobsahuje žádný Spyware, Adware nebo viry

Licence pro nekomerční použití. Licenci je možné použít na 1 zařízení. Obsahuje aktualizace na 1 rok.

Podporované operační systémy: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista a XP

Dism++ v lište Options - Expert mode:
https://www.chuyu.me/en/index.html

dožehliť následne: cleanmgr+, ako bonus po Dism++, touto nadstavbovou pre Windows:
https://www.majorgeeks.com/files/details/cleanmgr.html

Ešte nikto nič lepšie pre W7/8/10 nevymyslel.

Potom v cmd.exe, ako Správca, okopči tento text:

takeown /F "C:\system volume information" /r /d y
icacls "C:\system volume information" /grant Administrators:F
icacls "C:\system volume information" /grant Administrators:F /t
rmdir "C:\system volume information" /S /Q

takeown /f "C:\Windows\servicing\LCU" /a /r /d y
icacls "C:\Windows\servicing\LCU" /grant:r administrators:F /t /l
rmdir "C:\Windows\servicing\LCU" /s /q y

----
LCU zložka je vyrobená iba vo W10, kam si desina ukladá tučné Rollupy, balíky záplat. Je možné sa jej obsahu zbaviť čo žiadne čističe nerobia.

System volume information obsahuje body záloh, šifry, súbory pre bitlocker, metadáta, indexáciu, logy chkdsk. Ak ich nepoužívaš, zmaž skriptom túto zložku. Nezmaže ju úplne, metadáta zostanú, lebo sú moutnuté systémom.

Potom sú tu ešte iné možnosti k čisteniu OS Windows o ktorých ti radšej nepíšem, sú pre lamy sú veľmo rizikové.

Bla-bla-bla..... opisovať vieš, to sa musí uznať. Ale toto, čo sa píše, je na míle vzdialené od skutočnosti.
Často zlikviduje to, čo nemá, ale naopak, často ponechá to, čo chceš odstrániť.

Je to len "placebo" nástroja na čistenie systému.
Mnohí z fóra ti potvrdia, že je to zbytočný program v PC.

Dobrý den smaž te ten Ccleaner než vám nadělá víc škody než užitku.
Kromě vestavěných nástrojů ve Windows není potřeba žádný další čistič, naopak jsou velmi rizikové. Takže zapomeň te na CCleaner