Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one x problém s nahrávaním

Dobrý deň mám taký problém s xbox one x doteraz som vždy nahrával 4k videa a nebol žiadny problém ale po poslednom update konzoly my konzola s ničoho nič nehrava 4k videa natočené video sa sekne hneď na začiatku a ďalej nepokračuje a zakaždým ma iba pár MB aj keď nahrám 4 minúty tak ma video iba 9MB malo by mať okolo 1gb neviem kde môže byť problém nič som neprepajal xbox ma zapojený stále rovnako stále ta istá 4k telka keď prepnem na 1080p tak sa video nahrá ako ma a všetko je v poriadku je to problém iba pri 4k videách fotka sa spraví v pohode ide len o video konzolu som skúšal aj reštartovať skúsil som aj vypnúť HDR nič nepomohlo vopred ďakujem za radu

Zkus v nastaveni zobrazeni na XBOX zapnout, vynutit 4:2:2
Zkousel jsi to video pustit v jiném prehravaci ?

po poslednom update

Popripade proved reset konsole se zachovanim souboru (her) pro reinstalaci celého OS, coz by pripadny problém co prisel s Update mohlo vyresit.

Áno skúšal som ho preniesť do PC ale problém je že veľkosť toho videa je strašne mala a ani časovo to nesedí nahrá sa mi 40 sekúnd a nahrával som 6 minút a ani tých 40 sekúnd nejde vôbec hneď po sekunde je video seknute

Nerozumieme si nejde len o jedno video ide o problém nahrávania každé jedno video je jedno s akej hry ako dlho ho nahrávam proste keď ho nahrám v 4k tak ma vždy iba pár MB a sekne sa hneď na začiatku môžem nahrať 10 videí s 10 hier a všetky dopadnú rovnako to je ten problém je chyba v nahrávaní priamo v konzole je jedno či to nahrám na USB alebo priamo na interný HDD v konzole proste 4k video nechce nahrať správne keď nastavím nahrávanie kvalitu 1080p tak sa video okamžite nahrá spravne

O nic nedojdes, vse se smaze jen kdyz zvolis "Reset & vse smazat".

Trofeje, save-game etc vse se synchronizuje pri pripojeni k uctu.
(jak se prihlasis k microsoft, tak se vse synchronizuje, jak polohy ve hrach, trofeje, tak tvé nastavené prostredi to vse je vazané na tvuj ucet k XBOX, zkratka to bude ve stejnem stavu, jako nez kdyz jsi provedl reset)

Tam jak je "Reset & keep my games", na HDD ti zustane vse. :
(tak se obnovy OS, ale nic ti z HDD nezmizi)
[90444-ponechat-hry-png]

A budem sa musieť znova prihlásiť k svojmu Microsoft účtu ? A hlavne budem musieť znova inštalovať všetky hry niektoré mam nainštalovane aj na externom HDD to mi tam tiež ostane mne sa nechce znova inštalovať 2tb hier inak samozrejme ďakujem veľmi pekne za ochotu a poradenie

A hlavne budem musieť znova inštalovať všetky hry

Nic znovu instalovat a stahovat nemusis, ty hry na externim HDD ti taky zustanou.
Po restartu jak pripojis ten eHDD tak se ti zobrazi rovnou ty nainstalované hry.
Hry co mas na HDD se zobrazi jako uz jako nainstalované.

A budem sa musieť znova prihlásiť k svojmu Microsoft účtu ?

Ano, je to jedna jedina vec co musis udelat.

PS: To neni HARD RESET kde jde z konsole vse ven, ale jen obnoveni konsole (systému) se zachovanim souboru, jen "refresh" OS po tom Update nic vic.
Jen se prihlasis zpet k Microsoft a mas vse jak jsi mel, jak pozadi, upravy vse uplne stejne. "O NIC NEDOJDES, NIC NEMUSIS INSTALOVAT"

Ale jestli ti dela problém namackat na Joysticku tvuj "@mail" a "heslo" k prihlaseni k tvému uctu, tak to nedelej, nikdo te nenuti ..

Tak som spravil čo ste mi poradili všetko bolo tak ako ste napísali akurát obrázok na pozadí som si musel nastaviť znova bohužiaľ môj problém to nevyriešilo stále mam problém s nahrávaním 4k videí skúsil som aj povoliť to 4:2:2 ale nepomohlo neviem čo mám robiť či to mám reklamovať v 1080p to nahráva úplne bez problémov ja tomu naozaj nerozumiem lebo som bez problémov nahral vyše 100 4k videí a nikdy som nemal žiadny problém a všetko je zapojené rovnako ako bolo proste to prišlo zo dňa na deň

Pisal som na xbox one podporu a toto my prišlo ako odpoved prečo je momentalne problem s nahravanim

Ahoj.

Môžem sa mýliť, ale myslim, že spoločnosť Microsoft v súčasnosti obmedzila funkčnosť funkcií DVR a nahrávania, aby v tomto nešťastnom obdobi ušetrila pracovné zaťaženie serverov Xbox Live.

Nie som 100%, ale som si istý, že práve preto sa tento problém vyskytuje.