Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Youtube - reklamy

Zdravím jel sem delší dobu na Pc s W7 a na Youtube bylo vše bez reklam ,teď sem pár dní na Pc s W10 a je do zahnojený slušně reklamama už od začátku,projel sem to AdwCleanerem a pořád stejný a přijde mě že to tam skáče jenom když sem na YT přihlášenej jinak ne.Mám v Pc nějakej bordel nebo to tam jednoduše teď nově nacpali?Vím že na mobilu to tak je delší dobu nebo na určitejch stránkách,ale na Pc sem to neměl doteď max sem tam přerušení videa kvůli reklamě.

[90466-screenshot-1-jpg]

Řešení:

To - čo vidíš - nie je reklama.

[90467-yt-png]
Reklama to je. Otázka je, proč ji AdBlock neblokuje.

Doporučil bych zkusit uBlock s jeho filtry (nebo si nějaký udělat).
Já na YT reklamy nevidím, ať jsem přihlášený nebo ne.

Uz je to sice vyriesene, ale vy pani s blokatorom...preco cumite na nieco, co vas zaujima a nedoprajete tomu tvorcovi ani tu trosku, co by mohol mat z toho, ze sa vam ta reklama zobrazi?
Len blokovat, brat, uzivat si, ale platit sa samozrejme nikomu nechce...dokonca este aj tu reklamu si zablokuju.

Reklamy způsobují datovou zátěž,zatězují paměť a procesor, kradou místo na stránce.
navíc:video reklama:zdržuje,přeruší a rozbije tok myšlenek před a během videa a má ještě větší datové nároky

Asi je to o principu,ale nepustím si do počítače,sítě,paměti věci,které mě obtěžují,sledují,rozptylují,urážejí.navíc reklamy jsou cílené na hlupáky.
navíc je na ně nabalen propletený chuchvalec pochybných skriptů luxující informace a zvyky uživatele, neznámých domény internetové šedé zóny.