Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Youtube - reklamy

Zdravím jel sem delší dobu na Pc s W7 a na Youtube bylo vše bez reklam ,teď sem pár dní na Pc s W10 a je do zahnojený slušně reklamama už od začátku,projel sem to AdwCleanerem a pořád stejný a přijde mě že to tam skáče jenom když sem na YT přihlášenej jinak ne.Mám v Pc nějakej bordel nebo to tam jednoduše teď nově nacpali?Vím že na mobilu to tak je delší dobu nebo na určitejch stránkách,ale na Pc sem to neměl doteď max sem tam přerušení videa kvůli reklamě.

[90466-screenshot-1-jpg]

Řešení:

To - čo vidíš - nie je reklama.

[90467-yt-png]
Reklama to je. Otázka je, proč ji AdBlock neblokuje.

Doporučil bych zkusit uBlock s jeho filtry (nebo si nějaký udělat).
Já na YT reklamy nevidím, ať jsem přihlášený nebo ne.

No to mě napadlo včera a vypnul sem to v nastavení a chvilku to vypadalo Ok dneska to je nanovo.Jedině zkusit ještě jinej prohlížeč nebo účet zrušit na YT protože tohle je otravný....

Sem zkusil ještě tu personalizaci zapnout a vypnout jenom ty jejich nastavený reklamy tam....a je to stejný.

To - čo vidíš - nie je reklama. Na základe tvojho účtu a sledovania určitých videí ti Google cez YT predkladá ponuku videí s podobnou tématikou. Pokiaľ by si sa poriadne pozrel, zistil by si, že síce nepozeráš, ale máš aktívne rôzne kanály, ktoré ti to ponúkajú.
Takže - nie YT (Google), ale tvoja hlúposť to spôsobuje, lebo si NEBLOKUJEŠ v nastaveniach účtu na YT niektoré kanály.

Zustan u uBlocku, ale AdBlock ma v nastaveni, ze nektere reklamy ponecha, takze jsi to mozna mel zaskrtnute. Jinak princip obou blokovacu je stejny, blokuji presne to, co jim reknes, nezalezi az tak na blokovaci, ale na filtrech. Pravdepodobne jsi v AdBlocku nemel prislusny filtr aktivovany, zatimco v uBlocku je defaultne. Kazdopadne taky pouzivam uBlock.

Navic teda jeste blokuju pres hosts, coz je vubec nejlepsi, pak me nedobehne ani vyzva nekterych webovek k odblokovani adblocku. ;-)

Ono to někdy překvapí i chráněného člověka s blokátorem.Může se stát,že nějak selže rozšíření,se něco změní na youtube a nefunguje to na 100%. Občas se ukáža jejich trollování že nabízí placené youtube bez reklam nebo se ukáže nějaké sponzorované video ve výsledcích,ale to jde lehce bloknout (např teď nové pravidlo youtube.com##ytm-promoted-sparkles-text-search-renderer ,youtube má i "custom" elementy, navíc záleží na mobilní verzi, i browseru,různě dle prostředí používá všeljaké frameworky)
Ale (na youtube) nikdy se mi nestalo, že bych viděl videoreklamu. Ne.

Samozřejmě předpokládám,že vhodné domény máš zablokované (externí domény,které straší na youtube).googleads, doubleclick atd,právě v ublocku to jde jedním klikem
a k tomu aspoň nějakou základní sadu filtrů přímo na doméně youtube:
namátkou:

||youtube-nocookie.com/api/stats/$important
||youtube-nocookie.com/csi_204?
||youtube-nocookie.com/pagead/$important
||youtube-nocookie.com/ptracking?
||youtube.com/*/log_event?$important
||youtube.com/*/log_interaction?$important
||youtube.com/annotations_invideo?instream_ad$important
||youtube.com/api/stats/$important
||youtube.com/get_midroll_info$important
||youtube.com/pagead$important
||youtube.com/yts/jsbin/www-pagead-id$important
||youtube.com##.banner-promo-style-type-masthead-v2

Pak je tu ještě jedna věc,která může někoho rozhodit.Bohužel to teď nemohu najít, ale mělo by to být v seznamu filtrů uBlock-unbreak nebo uBlock-filters jako výchozí součást.
Sice to že jistý resource doubleclick.net/in_stream_status (nějak tak) musí být ošetřen pravidlem ublock redirect a ne prostým zablokováním(samozřejmě blokovat doubleclick.net je správné nadále,jde jen o to,že uBlock pošle stránce svou odpověď a samozřejmě se serverem nekomunikuje,myslím že je to něco jako noop_text)
Bez toho to je právě šance že se "záhadně" objeví reklamy i s arzenálem filtrů.
https://github.com/gorhill/uBlock/search?q=doubleclick.net%2Finstream&type=

Také řešení,to jsem nezmínil.Když si chci přehrát video,taky si ho mohu pustit ve VLC,které ho nativně přehraje,je i možné přepínat rozlišení.Umí i playlisty.
Je to lepší u delších titulů nebo někde,kde chci ladit ekvalizér,rychlost,přeskakovat.
Na "sjíždění youtubu"(krátkých klipů)nebo přehrávání co mě zrovna napadne,to zase ne.

Uz je to sice vyriesene, ale vy pani s blokatorom...preco cumite na nieco, co vas zaujima a nedoprajete tomu tvorcovi ani tu trosku, co by mohol mat z toho, ze sa vam ta reklama zobrazi?
Len blokovat, brat, uzivat si, ale platit sa samozrejme nikomu nechce...dokonca este aj tu reklamu si zablokuju.

Reklamy způsobují datovou zátěž,zatězují paměť a procesor, kradou místo na stránce.
navíc:video reklama:zdržuje,přeruší a rozbije tok myšlenek před a během videa a má ještě větší datové nároky

Asi je to o principu,ale nepustím si do počítače,sítě,paměti věci,které mě obtěžují,sledují,rozptylují,urážejí.navíc reklamy jsou cílené na hlupáky.
navíc je na ně nabalen propletený chuchvalec pochybných skriptů luxující informace a zvyky uživatele, neznámých domény internetové šedé zóny.

Nie je to o principe, pretoze ak by si bol principialny na ten YT by si neliezol.
Zaujimave, ze rovnako principialny nie si v tom, ze niekto si da tu namahu vytvorit nejaky obsah, da to na YT, chce mat z toho nieco z tej reklamy a ty mu nepovolis ani tych par centov, ktore by za tu reklamu mohol dostat.
Pritom ten jeho obsah ta urcite zaujima (inak by si na to necumel), asi chces od neho dalsie video...len to chces zadarmo lebo ty si pan principialny.

Jenže jde i o soukromá videa který si tam může každej nahrát bez toho aby vydělával na reklamách a tímhle stylem by to mohl každej zabalit protože by na videa všeho druhu nikdo pak nekoukal když to je zasraný reklamama hned od začátku se ti to sekne na ca 15s nebo se reklama spustí na delší dobu kdy ti tam naskáčou 3 reklamy na vložky jako u Novy na netu třeba,opravdu si to pak někdo pustí.Tímhle odzvonilo Tv když je to jedna velká reklama a pak chvilku film.Kdo chce na tom vydělávat může si to dávat na nějaký soukromí kanály jestli pak na to bude někdo koukat o čemž pochybuju....

Keby si aspon nekecal.
YT dava na video reklamu ak o to zaziadas a si YT partner. Druha moznost je, ked pouzijes na YT autorsky chraneny obsah a vlastnik tychto prav si moze do tvojho videa vlozit reklamu, respektive zisky z nej idu na jeho ucet.
Ostatne videa na YT su bez reklamy.
Ak chces YT bez reklamy mas stale moznost zakupit si premium ucet.

Pozeram, ze niektori chapu pomalsie.
Vysvetlim ti to na poradni.
pc poradna ma 2-3x viac views mesacne ako kutilska a napriek tomu generuje len 40-50% prijmov z reklamy oproti kutilskej.
Dovod je jednoduchy...vacsina ludi z pc poradne pouziva adblock a reklamy blokuju. Pritom ide len o ich vlastne pohodlie, pretoze my nie sme plateni za zobrazovanie reklam, ale z preklikov, takze v principe je jedno, ci si ju zobrazia alebo nie...ak nekliknu aj tak z toho prd mame.
Spat k veci.
Ja rozumiem preco si ludia blokuju ad-hoc cokolvek co zavana reklamou. Je jej vela, je otravna a prekaza.
Ale kazda minca ma dve strany, a tou druhou stranu a ze vdaka takemuto pristupu beru uzivatelia zaroven autorom chut cokolvek dalej produkovat a tvorit.
Vo vysledku sme dospeli do stadia, ze toto je asi posledny rok poradne, tak si to tu este uzite...bez reklamy samozrejme;o) a my zatial budeme hladat vhodneho kupca, ktory vas bude potom obstastnovat kazdy den na emaily nejakou otravnou reklamnou ponukou alebo si vas zacleni do nejakeho hnusneho phpbb fora;o).
Carpe diem.

Ale já to chápu jenže je rozdíl když ti tady a na podobnejch stránkách někde skáčou reklamy bokem a ty si čteš ihned nějakej obsah co je na stránce a nemusš je ani vnímat, nebo na FB kde máš reklamy naflákaný mezi příspěvkama takže tam jsou ale ty je můžeš ignorovat a tím když klikneš na video a minutu ti tam běhaj reklamy co ti lezou krkem,respektivě video přeskočíš na jiný kde s tím neotravujou jenže ve finále tě to super obtěžuje než se k něčemu proklikáš kde reklama není.

Čumím tam třeba na kanál o Pc tuningu kde reklamy nejsou načte se ti další video kde si to tam někdo dá a co přerušení reklamou nebo musíš přeskočit takže otravování kvůli někomu koho bys ignoroval stejně a naskáčou ti tam jeho reklamy vnuceně.

Dvě mince to má že kvůli přehnanýmu podsouvání reklam všude plno lidí už ani nekouká na Tv protože je to o ničem dneska,kdyby nebyl Adblock a podobný tak by i na YT mělo plno lidí po chuti nějaký videa pouštět popřípadě by si našli jinou alternativu,to nemluvím o mobilech kde ti ty zasr... reklamy žerou data a tam bloknout nejdou tak jednoduše.

A jinak asi není problém udělat to že pokud blokátor reklam na určitý stránce nevypneš tak se tam prostě nepodíváš,takovejch stránek je dost...Zmíněná Nova co sem chtěl vidět ca 6 min reportáž sem musel Adblock vypnout abych zobrazil obraz a opravdu super 3 reklamy za sebou a ještě v půlce pleskli 2 tak sem to ani nedokoukal a nikdy více podobnou stránku.

Server housing. Ale mame ho celkom megalomansky na nase pomery, pretoze ho tvori niekolko fyzickych a mozno cez 10 virtualnych serverov.
Nechceme vsak skresavat naklady tym, ze usetrime stovku mesacne optimalizaciou prevazkovych nakladov, radsej nech je rezerva do buducnosti...mozno raz prerazime;o)).

Pozri nas problem nie su naklady, dlhe roky sme tahali poradnu z vlastnych zdrojov (mohli by sme kludne dalej), prisli sme defraudaciou a prvych par stotisic zarobenych korun a predsa nam to nevadilo vrazat do toho kazdy mesiac dalsie a dalsie prachy...takto to tahame uz roky....ale vsetko sa raz konci a kedze sa nam postupne menia uzivatelia (k horsiemu bohuzial) tej chuti tahat to je stale menej a menej, takze ak sa nestane nieco nepredvidane tak tento rok bude pre nas posledny.
Samotna poradna bezi na 2 virtualnych masinach, dalsie masiny su webhosting, mailovy server, NASko a pod.
To sme vsak zbytocne odbehli, pointa tohoto vlakna je, ze som trosku alergicky na ludi, co chcu a beru si vsetko zadarmo a este aj na tom blbom YT, ktory poskytuje pomerne kvalitny obsah a je tam dost kvalitnych tvrcov si tu reklamu blokuju...a pritom cakaju kazdy tyzden od svojich oblubenych YT na dalsie video...alebo si pozru navod na nieco co im pomoze a nedozicia chudakovi autorovi ani tych par centov za tie 2 reklamy co tam ma...z mojho pohladu ciste sebectvo a keby sa tak spraval kazdy (co sa nastastie nesprava) tak je toho obsahu vyrazne menej.
Je to take iba ja, ja, ja, moje potreby, moje zvyky a ostatni ma nezaujimaju.
Ja osobne reklamy neznasam, odmietam pozerat nase debilne TV prave kvoli reklamam, ale ked uz cucim na YT a pozeram nejake videa urcite si nebudem reklamy blokovat nejakym adblockom.

poskytuje pomerne kvalitny obsah a je tam dost kvalitnych tvrcov si tu reklamu blokuju...a pritom cakaju kazdy tyzden od svojich oblubenych YT na dalsie video...alebo si pozru navod na nieco co im pomoze a nedozicia chudakovi autorovi ani tych par centov

No jistě podívaj na návod jak cracknout hru třeba a ty mu za touto nelegální činnost ještě "zaplatíš",to samé nelegální sledování filmů co tam je běžný a už se vydělává vesele na kradeném obsahu.Někdo poradí něco a je to na pytel,nebo aby na sebe nějak upozoornil a ty mu opět dáš za to těch pár centů,naopak ti poradí někdo kdo tam žádnou reklamu nemá a ten nedostane nic.

Dost videí si tam házej lidi bez reklam a mezi nima je nacpanejch pár který reklamy maj a ty budeš jak vůl čekat než ti reklamy proběhnou abys zjistil že tam autor nahrál třeba pěknou sra...,to co sem napsal je opak toho že tvrdíš že tam plno lidí hází kvalitní obsah.

Ono jinak kdyby v náhledu byla vidět reklama že tam je ,kolik myslíš že byto lidí rozkliklo a pokračovalo dál vs ostatní kde videa spustíš normálně,to by bylo spravedliví? Kdyby něco takového bylo Adblock by nikdo nepotřeboval. Je krapek něco jinýho když si tam někdo sleduje oblíbenýho tvůrce kanálu a něco když tam klikáš sem tam když třeba něco hledáš a takovej lidí bude určitě víc,rozdíl je taky že dřív proběhla krátká reklama kterou si rychle mohl po pár s přeskočit a teď ti tam naserou 3 a víc aby si viděl pak to co si ani vidět nehtěl ,nebo ti to je úplně k ničemu.

No jistě podívaj na návod jak cracknout hru třeba a ty mu za touto nelegální činnost ještě "zaplatíš",to samé nelegální sledování filmů co tam je běžný a už se vydělává vesele na kradeném obsahu.Někdo poradí něco a je to na pytel,nebo aby na sebe nějak upozoornil a ty mu opět dáš za to těch pár centů,naopak ti poradí někdo kdo tam žádnou reklamu nemá a ten nedostane nic.

Neviem ako ty, ale ja sa na YT divam skoro vyhradne na vlastnorucne tvoreny obsah, takze videa o crackovani hry alebo nejaky nelegalny film ma nezaujimaju a tam si kludne tu reklamu blokuj.

Bavíme se snad o o všeobecném sledování YT a blokátorech,když koukáš na vlastnoručně vytvořený obsah dá se to udělat snad jednoduše že si hodíš videa na nějakou svojí stránku a bez vypnutýho blokátoru to prostě nespustíš je toho takhle hafo po netu tak kde je problém ?

A pokud ti to vadí dá se snad udělat video soukromé na YT kde když ti ho někdo bude chtít mermomocí sledovat kanál tak mu to umožníš za nějakých podmínek co máš a ne že to hodíš na otevřenej kanál kde se tvoje video podsune mezi ostatní bez reklam.

Bez blokátoru by byl net hnůj jak Tv dneska co z nich udělali na tom trvám,tobě se nelíbí že ti někdo blokuje reklamy i ostatním co si to tam dávaj jako ty a mě i těm co blokátor používaj zas vadí že ty co tam ty reklamy cpou zahnojili YT těm co si tam dávaj videa jen tak aniž by chtěli rejžovat,nikdo nikoho nenutí tam ty videa snad dávat ,mám tam taky pár videí bez reklam i kanálů co sleduju bez reklam nebudu někomu vnucovat pod nos něco co pije každýmu krev...

No jenže s Tv je to krapek jinak prostě na to nekoukám a stejně jí musíš platit po demokraticku tu státní.Druhá věc je obsah co vysílaj i na těch placenejch,kdybych se měl spolejhat na to tak sem viděl do dneška pěkný kulový.

U internetu namlsaj lidii a pak měněj pravidla ,to co je dneska dřív nebylo z pár reklam sem tam co každej zkousnul to dohnali do extremu.Já na weby kde bazírujou na reklamách taky nekoukám a ani je nečtu když mě to dál nepustí kvůli blockeru ,určitě to není problém udělat všude když jde někomu o peníze a taky jednoduchý na stránkách kde obsah vidět chci to mám pak trvale vyplí..

Zadarmo ti nikto nic neda, to je zaklad akehokolvek obsahu, a ja nechapem, ze si to ty v tej tvojej hlave nevies dat dokopy.
Vlastne viem, evidentne si nic nikdy pre nikoho neprodukoval, neposkytoval zadarmo a dlhodobo ta to bavilo a drzal si si vysoky standard.
Odporucam skusit, mozno potom pochopis.

Co si nedám do kupy zase ,videa na YT si nahraje každej kdo chce a reklamy tam nemá vs jíný ty co si za to chtěj a nechaj platit ,já dam dával taky videa z šermu a co jako může se na to podívat kdo chce bez reklam to snad není nějaká produkce zadarmo? Zapráskám to reklamama a nikdo to ani nebude pouštět jednoduchý,nebo to u ddalší reklamy vypne a co z YT pak bude? Je to v první řadě zábava od začátku YT někdo si tam něco propaguje ,ukazuje a není to o rejžungu peněz co by z toho někdo jinej chtěl mít.

A pořád sem neslyšel odpověď proč si to teda ty co z toho prachy chtěj neudělaj tak jak ostatní že to prostě nespustíš se zapnutým blokátorem ,jednoduchý jak facka jenže otázka jestli by pak v tom velkým množství výběru zrovna na jejich stránky někdy někdo kouknul vůbec a mohlo by si to nastavit i samo YT ......

A když vemu jako příklad videa YT co jsou tady na poradně v pravo reklamy tam mam bloklí tak sem tam na něco mrknu,pokud nebude fungovat blokátor skočím tam ,hned v úvodu na mě vyskočej 3 reklamy,v půlce dálší tři tak už na tu stránku nevlezu ať už nadpis bude sebezajímavější,mluvím za sebe ale otázka koho koho to bude pak zajímat s reklamama nebo kdo si bude jenom kvůli tomu spec platit účet.Na mobilu u YT mě blokátor nejde tak na to nekoukám vůbec s reklamama to žere data a je to o .....

Sorry porovnavas jablka s hruskami. Ja hovorim o tvorcoch vlastneho obsahu, youtuberoch co robia rozhovory, pozyvaju si zaujimavych hosti, vytvaraju dokumenty, cestovatelske vlogy, alebo robia zabavu a skece. Porovnavat to s tvojim zaznamom sermu je zrovnatelne len v tom, ze su to videa. Nakoniec je asi rozdiel ak si nejake video pozrie 100k ludi za par dni a to tvoje nikto, ze?

A pořád sem neslyšel odpověď proč si to teda ty co z toho prachy chtěj neudělaj tak jak ostatní že to prostě nespustíš se zapnutým blokátorem

Neviem spytaj sa ich, je mozne, ze to tak na YT ani nejde (pokial sa bavime o YT platforme).

A když vemu jako příklad videa YT co jsou tady na poradně v pravo reklamy tam mam bloklí tak sem tam na něco mrknu,pokud nebude fungovat blokátor skočím tam ,hned v úvodu na mě vyskočej 3 reklamy,v půlce dálší tři tak už na tu stránku nevlezu ať už nadpis bude sebezajímavější,mluvím za sebe ale otázka koho koho to bude pak zajímat s reklamama nebo kdo si bude jenom kvůli tomu spec platit účet.Na mobilu u YT mě blokátor nejde tak na to nekoukám vůbec s reklamama to žere data a je to o .....

Neviem o akych videach hovoris, pretoze videa, ktore produkujeme my reklamy neobsahuju, ak ano je to len z dovodu porusenia autorskych prav (kvoli hudbe napriklad) a take boli tusim zatial len 3.

To byl jenom příklad když to tak bude,nevím jestli tam jsou nebo ne u těch videí.

Jenže já taky mluvím hlavně o krátkých videích všeho druhu kterých se to týká nejvíc a který se projžděj na cik cak kde je 5 minut video a 4 minuty k tomu ještě proložený reklamama kvůli tomu je hlavně blokátor. Jenže na dlouhý videa kde maj hosty na to pro změnu třeba nekoukám a kde mám uloženej web s rozhovorama atd to mám vyplí i na to upozorňujou ale a i na YT není problém si to u podobnejch vypnout když náhodou někdo sleduje a je to krapek rozdíl když hodinovej rozhovor začnou 3 reklamy a v půlce hoděj další tři nebo když se tohle nacpe do 3 -5 minutového videa a zrovna třeba na co sem koukal podlouhý době delšího Jáma Pekel Dana Vávry tam reklamy taky necpe.

MDL funguje velmi dlouho. Obsahově je velmi kvalitní - je tam výborná komunita. Co se týče na čem to jede tak na komerčním XenForo a já jako uživatel nemám s tím vůbec problém a s jejich hostingem taky nemám problém.
Takže podle mě dá na vysoké úrovni a dlouho.
Podle mě je to jen o lidech.

Netuším kolik takových webů bez reklamy je, protože se jednak o weby bez reklamy nezajímám a jako důkaz, že to bez reklamy fungovat může a funguje, mi jeden web stačí a jednak používám uBlock a reklamy se mi tedy na webech nezobrazují.
Výjimka pravidlo určitě netvoří. Ono to ale není o výjimce. Je to o tom, že poradna/fórum prostě bez reklamy fungovat může.
A proč je drtivá většina webů s reklamou? Protože lidé chcou bouchat prachy úplně na všem. Ale jak jsem psal, ne úplně všichni.
Já osobně si reklamu blokuju uBlockem, úplně všude. Pokud mi někde reklama blokovat nejde, tak tam prostě nechodím. Proč lidi chodí na weby, kde reklama je? No, někteří tam klidně chodí proto, že tam reklamu nemají, protože ji blokují. A ti další třeba blokovat reklamu neumějí a mají potřebu se někde zeptat, jak reklamu blokovat :-)

"Zadarmo ti nikto nic neda, to je zaklad akehokolvek obsahu..."
Jestli můžu, tak zareaguju prvně na toto. Podle mě to prostě není pravda. Existují komunity, kde lidi si navzájem dávají obsah zadarmo, případně i pro ty, kteří vůbec nepřispívají, znovu jako příklad uvedu MDL (rady, skripty, programy...). A další příklad je všichni ti, kdo komentují tu v poradni.
Jestli kvůli mně zanikne něco, co je vytvářeno primárně kvůli penězům, jen kvůli tomu, že někde blokuju reklamu, tak mně to opravdu vadit nebude. Prostě preferuju sdílení obsahu zadarmo a necítím se být jen příjemcem takového obsahu, myslím, že takový obsah se snažím i nabízet.

Davas mi stale rovnaky priklad, proti ktoremu ja mozem dat 10 protiprikladov. A to je ten problem, ten pomer. Na tvoj jeden ja vytiahnem stovky kludne.
V principe, ked chces nieco zadarmo tak len beries a nic nedavas. Takto rovnovaha v prirode nefunguje.
Mozem ti uviest zopar priklad uspesnych yutuberov, ktory by tu dnes neboli keby ich v kritickych chvilach nepodrzala komunita. Niektori doslova zobrali o peniaze od svojich priaznivcov a ti sa im vyzbierali prave vo chvili, ked boli na dne a z toho dna sa odrazili....a dnes su to uz velki pani, ktorych zivi primarne tvorba na YT.
Dalsi priklad je divadlo Mir z Ostravy, na ktore som nadabil pred par mesiacmi...oni ako prvy pochopili, ze v case krizy mozu vyuzit internetove media a tie im nielen pomohli prezit, ale si dovolim tvrdit, ze po skonceni krizy bude o nich 2x vacsi zaujem ako bol pred krizou, pretoze sa velmi zviditelnili.
A ano v kazdom videu sa dozadovali prispevkov od ludi a ti ludia im to aj posielali...pretoze si na rozdiel od teba uvedomovali, ze divadlo tvoria herci, herci su ludia a ludia potrebuju na prezitie peniaze. Nebudu peniaze, nebudu herci, nebude divadlo.
Samozrejme ty uprednostnujes vsetko zadarmo, takze by si im nic neposlal a este by si si aj zablokoval reklamu, ale ich tvorbu by si si samozrejme pozrel...ved je na YT a je zadarmo nie?

Já neupřednosňuju všechno zadarmo, já preferuju sdílení obsahu zadarmo a to ve smyslu toho, co může být zadarmo.
Fórum může jet zadarmo, poradna může jet zadarmo, videa někdo může vytvářet a sdílet na youtube zadarmo, skripty se můžou dělat a nabízet zadarmo, programy se můžou vytvářet a sdílet zadarmo...
Tu na poradni mám 2 založená vlákna a 9 stránek odkazů na vlákna, ve kterých jsem reagoval. A psal jsem, že nejen se snažím brát, ale i dávat.
Netuším o jakých youtuberech píšeš, pod pojmem youtuber si představuju někoho, kdo se snaží vydělat na nějaké blbosti, například něco v tomto smyslu:
https://tv.idnes.cz/spolecnost/instagram-tiff-stephanie-villagomezova.V200616_152715_idnestv_vrsa
i když to není na youtube, ale na instagramu. Ta slečna bouchá peníze (milion a půl za měsíc) skrz to, že roztahuje nohy.
Mně je úplně jedno, kde by byli nějací tví youtubeři, mě nějaké blbosti na bouchání peněz nezajímají a nezajímají mě ani youtubeři, kteří youtuberujou kvůli bouchání peněz. A případně ať takové youtubery řeší někdo, koho něco podobného zajímá.
Dám příklad, rád cestuju, tipy na výlety beru i z youtube, třeba:
https://www.youtube.com/channel/UCoA6RTqlgRq835oU8SyyQCQ
https://www.youtube.com/watch?v=aafD46bu7b0
Vypadá to, že to ta paní nedělá kvůli penězům, jestli se nepletu, reklamu na youtube dokonce vůbec nemá. Vypadá to, že to ta paní dělá prostě proto, aby nasdílela své zážitky z výletů, dělá to už 6 let. Chápeš o čem to je???
Já se o divadlo nezajímám, to ať si řeší ti, koho divadlo zajímá.
Všechno zadarmo být nemůže a já nechci všechno zadarmo, ještě nechápeš oč mi jde?

!!! Slíbený dokaz na to klíčové pravidlo !!!

||doubleclick.net/instream/ad_status.js$script,redirect=doubleclick.net/instream/ad_status.js
# https://github.com/gorhill/uBlock/issues/897#issuecomment-180871042
||doubleclick.net/instream/ad_status.js$script,redirect=doubleclick.net/instream/ad_status.js,important

(je součástí ublock-experimental a nano-defender-integration)

příbuzné téma: jspenguin2017/uBlockProtector#581

Weird, why isn't ||doubleclick.net/instream/ad_status.js$script,redirect=doubleclick.net/instream/ad_status.js in uBlock filters...
Anyway, fixed.

Dávat vyjímku @@||doubleclick.net/instream/ad_status.js je pěkná hloupost.

Potvrzeno,tohle kouzlo je naprosto zásadní.Bez něj reklamy prolezou.
Dnes mě málem trefil šlak na jiném PC s ublockem ale bez toho pravidla.
I přes to že zablokovány byl tenhle humáč z následujícího seznamu, nepozorovaně reklama prolezla(mají to udělané asi tak,že ani já nepoznám,podle logu requestů,co je reklama)

youtube.com/pcs/activeview
youtube.com/pagead/
youtube.com/api/stats/
youtube.com/pcs/activeview
youtube.com/get_midroll_info
youtube.com/youtubei/v1/log
youtube.com/ptracking
googlevideo.com/generate_204

Stejně nevím,jaktože ty hnusy prolezou i když na youtube mám zablokované spoustu hnusu ale stačí absence toho redirect a najednou to proleze.Nepřišel jsem proč i když jsem zaznamenával traffic,když reklamy prolezly.