Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušenie skype účtu

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako zrušiť skype účet? Dočítal som sa len že treba zrušiť celý microsoft účet, len ja som si registroval skype účet normálne cez skype aplikaciuu, to mi automaticky vytvorilo microsoft účet alebo dokážem zrušiť len samotný skype účet? Ďakujem.

Ešte sa chcem spýtať, trochu nechápem chcem zrušiť to MS konto, lenže ja sa do MS prihlasujem normálne cez skype prihlasovacie meno, lenže tam mám aj alias na prihlásenie cez email. Je jedno cez ktoré prihlasenie zruším to MS konto, automaticky sa ruší aj ten druhý alias?