Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušenie skype účtu

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako zrušiť skype účet? Dočítal som sa len že treba zrušiť celý microsoft účet, len ja som si registroval skype účet normálne cez skype aplikaciuu, to mi automaticky vytvorilo microsoft účet alebo dokážem zrušiť len samotný skype účet? Ďakujem.

Všimol som si, keď som sa prihlásil do skype účtu v nastaveniach úplne dole je že zrušiť microsoft účet, tým by sa mal zrušiť aj ten skype účet? Je to jednoduchšie ako cez podporu nie?

Asi takto:
Kedysi bol Skype ako samostatná aplikácia a NEPATRILA M$. Vtedy sa vytváral účet na základe vytvorenia skypemena a hesla, pričom nebol potrebný M$ Account. Stačila akákoľvek overiteľná e-mailová adresa.
Po prevzatí Skype M$ - je Skype už viazaný na M$ Account.
V prvom prípade sa dal zrušiť, pretože všetky údaje boli na (nezávislých) serveroch Skype (skype.com).
Žiaľ - Skype prevzal M$, teda i tie prihlasovacie údaje prevzal pod svoje krídla.
Ak máš však Skype viazané na M$ Account - tak zrušíš jedine zrušením celého účtu M$.

Na okraj:
Ja som Skype registroval ešte v dobe samostatnej aplikácie (nezávislej) - takže teraz mám prakticky 2 Skype účty - ten pôvodný a zároveň aj s M$ účtom. A dávnejšie som niečo vyskúšal - spustenie 2x Skype - jedenkrát pod pôvodným účtom a druhýkrát pod M$ účtom - a fungovali paralelne.
Teraz ale už neviem, či to funguje - Skype používam len výnimočne.

Tak ja som si tiež vytváral skype dávno, no teraz keď sa prihlasujem do skype tak len cez ms účet, lebo ja som mal vytvorený len skype účet, a teraz sa už môžem prihlásiť aj na ms stránku cez mail, aj keď som si tam účet nevytváral. Tak asi bude najlepšie zrušiť cely MS účet kde mi zruší aj skype?

Ešte sa chcem spýtať, trochu nechápem chcem zrušiť to MS konto, lenže ja sa do MS prihlasujem normálne cez skype prihlasovacie meno, lenže tam mám aj alias na prihlásenie cez email. Je jedno cez ktoré prihlasenie zruším to MS konto, automaticky sa ruší aj ten druhý alias?