Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno !!! je poradna.net hijacknutá / zkopírovaná? ... askngo.net, špatný certifikát

neplatný certifikát,vystaven.pro askngo.net

Takovéhle kopie mají i stackoverflow.. Co je tohle zač?

IP poradny:
92.240.244.75 poradna
92.240.244.75 askngo

Jsou tam zkopírované odkazy,v paralelním světě,přeložené do angličtiny.

https://askngo.net/

Dnes ráno to nebylo.

Zároveň jsem si někdy v minulém týdnu všiml, že poradna se nenačítala (HTTP 50x)

----

Tak zase ziadna kasa nie je tak horka a moznosti su nasledovne:
- dam sa psychicky do poriadku a budeme to tu spolu tahat az do konca
- poradnu predame a novy majitel si vas zoberie pod svoje portfolio (to je dost pravdepodobny scenar)
- stane sa zazrak a poradna obzivne, zacne tu rast pocet navstevnikov, prerazim(e) na YT, ziskame 30 patronov do konca roka...ziadne dalsie scifi ma nenapadaju, asi som bez fantazie.
- odidem ja a poradna bude nejakym zazrakom fungovat dalej a nechame ju zit samozivotom az do jej konca

Ty si nikdy nemal krizu, ked sa ti vsetko zdalo zbytocne, nevidel si zmysel v tom co robis a svetielko na konci tunela sa nekonalo?
To ti neverim;o).
Btw dostali sme pomerne urazlivu ponuku na odkupenie poradne s dost ironickymi komentarmi k istym veciam a to ma nasralo...a zrazu mam pocit, ze v tuneli sa zase svieti.
Zmeny pridu uz coskoro.