Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel výpočet věku

Hezký den všem.

Potřeboval bych poradit s funkcí v Excelu.

Mám databázi lidi, kde mám datum narození např 12.4.1990 a potřeboval bych, aby se mi vypočítalo kolik je danému člověku let k dnešnímu datu. Takže, aby to zapsalo: 30 let 2 měsíce 4 dni.

Je možné to nějak udělat??

Děkuji za každou radu.

Já na to šel takhle: =DATEDIF(E133;DNES();"Y")&"Y "&DATEDIF(E133;DNES();"YM")&"M "&DATEDIF(E133;DNES();"MD")&"D"

Ale prostě mi to nevrátí žádnou hodnotu jen (#hodnota) ať zadám datum nebo jakýkoliv jiný formát, tak s tím nic neudělám a datumy mám zadané taky jako jako formát datum