Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdd nefunguje

Dobrý deň mám problém s externým 4TB hdd značky WD,pripojil som ho myslím k zavírenému notebooku a teraz mi nechce načítať.
Mám tam heslo WD security a po zadaní sa mi zobrazí osobitný disk a po otvorení píše: D:/ nie je prístupný . The disk structure is corrupted and unreadable

Programy jsou, ovšem naděje na záchranu z rozbitého filesystému se tak značně snižuje.Ještě když jsi to zformátoval.Jestli ten disk byl třeba v RAW, tak z toho moc použitelných dat asi nedostaneš.Hodně štěstí a trpělivosti.Až budeš hledat, co k čemu patří a přejmenovávat to zpět.Jsou na to i firmy, které mají víc možností, ovšem ceny za záchranu jsou v tisících až desetitisících.U 4TB disku to bude hodně.
Ale na externí disk patří jen zálohy důležitých dat, tak snad máš originály i jinde.Nějaké filmy se seženou znova.