Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nevidí tablet

Zdravím vás. Měl bych k vám, prosím pěkně, otázku. Máme v rodině dva stejné tablety (Lenovo YT3-X50F) , ale jeden z nich PC nevidí. Stejná šňůra, ale zatímco jeden z nich PC normálně přečte, ten druhej se jenom nabíjí, ale PC ho nepřečte. Nevíte prosím, kde jsem co zvojtil? Dříve mi totiž ten tablet v PC normálně reagoval. Za případné rady, vedoucí k vyřešení předem děkuji.

P.S. PC s Windowsem 7

Najdi si na netu, jak se v tom leze do "možnosti vývojáře" pokud to tam tedy není volně a nastav USB na přenos souborů, je teď nastaven pouze na nabíjení. Při aktualizacích to rádo skáče zpět pouze k nabíjení.
Možná by Ti to měl nabídnout při zasunutí konektoru, je to otázka vverze Androidu.

Pokial chces dostat data z tabletu do pc odporucam pouzit klasicke zdielanie.
Pre ANdroida sa mi osvedcil najviac Cx File Explorer, ja posielam cez to do pc fotky a videa, kde ich dalej spracovavam.
Samozrejme netreba ti k tomu ziaden kabel, staci, ze tablet je na rovnakej sieti ako pc.