Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje hub na monitor?

Ahoj,

mám pod stolem dva počítače a na stole dva monitory. Nepracuji na nich současně, ale když si chci pustit win, musím přepojit kabely od monitorů z maca do win a obráceně.

Existuje nějaký HUB, který to umí přepnout, aniž bych musel přepojovat kabely? A pokud ano, dá se s tím pracovat? Nebude mít nějaký výrazný zpoždění?

Pro ilustraci přikládám obrázek:
https://prnt.sc/t36y6o

Díky za rady!

Ja mam dva PC s Win, mam to takhle:

PC1: DP do Monitor1, HDMI do Monitor2

PC2: HDMI do Monitor1, DP do Monitor2

Zadne kabely neprepojuji a nepotrebuju ani zadny HUB, proste si pres tlacitko na monitoru navolim libovolny vstup a je to.

---

Mys a klavesnici mam jednu na oba PC, pouzivam tohle.