Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Dobrý den,
byl jsem teď dva dny pryč a nechal jsem PC vypnutý, vždy fungoval bez problémů ale teď při startu nic nedělá, pouze se spustí větráky a jedou na plno.
Potřeboval bych radu co s tím, úplně se mi nechce do servisu.

Nejspíš zdroj vychytal nějakou napěťovou špičku a zdechl. To že se točí větřáky nic neznamená.

Pokud se chceš vyhnout servisu budeš potřebovat jiný zdroj.
Zkus ještě to ještě jednou - odpoj vše kromě 2x kabel od zdroje do základní desky.
Sežeň zdroj.
Dál mohla odejít ramka, sežeň jinou (kdybys měl dvě bylo by to jednodušší).
nebo grafika.
V nejhorším deska.

Pokud to teď zní jinak je možné že se povedlo vyresetovat cmos a řízení otáček ventilátorů je vyplé tak jedou rychleji (což je v pořádku).