Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Položení skřině - dotaz

Dobrý den,

Měl bych dotaz, zda nějak vadí jak se položí PC Case? samozřejmě když stojí normálně na výšku a nahoře je zdroj(u starších) PC je v pořádku. (V novějších už bývá dole, ale to se netýká mně.) pouze bych chtěl vědět (viz. foto) pro nejlepší vysvětlení: bude to v něčem vadit? když nebude na výšku ale takto? aby to kvůli zdroji (nebo jiném komponentu) nějak nevyzkratovalo že to není přímo na výšku.

Předem díky, za kladné odpovědi. :)

Skříní je pochopitelně jedno jestli leží nebo se válí na boku.
Máš tam na prasáka uchycenou desku - pokud nemá zadní bracket tak to jednou vyzkratuješ až tam budeš něco připojovat. To bych řešil.
Ten přídavný potenciometr k chladiči cpu se válí na desce někde mezi grafikou a procesorem ?

Druhá fotka:
plíšky zadního bracketu u desky jsou asi vražené do konektorů (např. usb, lan) mají být vně
na levitující ssd obětuj kilo https://www.tsbohemia.cz/axagon-rhd-225-redukce-2x-2-5-3-5-_d168549.html
na malým žlutým štítku u zdroje je rok výroby. podívej se na něj a popřemýšlel jestli to stojí za to :-) na velkém štítku zdroje je jako varování i atomový hřib.