Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smrad z pc

Ahojte,

Uz dlhsie pozorujem smrad vychadzajuci z bocnice ,myslel som ze to moze byt ventilatorom ale tym to nebude. Co to moze byt ? Stale to dycham a bojim sa aby som sa aj nepriotravil dacim.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ono ten smrad ide cez tie dieriska to je najhorsie aj som rozmyslal ze by som tam hodil uterak alebo nieco nato ale este by zhorel lebo moj pc ma ventilator taky ze si musim davat sluchadla huci to na celu izbu a mna z toho pocase uz bolia usi a to nevravim ked spustim hru co za rachot sa odohrava v mojej bedni. Mrtve mysi tak pozeram cez dierky ale nic tam neni .... ziadna zver ani hmyz hydy nic .... je to taky horlavy zapach ... ako gumolit

Predsa je to riesenie ked ten privod smradu obmedzim niecim aby to tak nekudlilo a sluchadla mam tak ci tak takze ten hrmot skoro vobec nepocujem. Aj by som rozobral tu bocnicu ale neviem aky srobovak a kde tie sroby su .. neda sa to dako len odtrhnut rukou ? Itak chcem menit bednu takze mi to vadit nebude ... A ten hrmot keby dam ten ventilator prec a necham to tak islo by to aj bez ventilatora?

Mam rad tuto poradnu, aj ked moc nepisem, tak ju roky navstevujem takmer kazdy den.
A myslym si, ze okrem technickych odpovedi aj trocha srandy v tomto tazkom svete, je pristupna.
Preto si (so srandy) precitam aj uja "nudu" (niekedy pobavi).

Ale co sa tyka "smadlaveho Plugdj"
Uz by ste tohoto nestasnika mali odporucit na prislusny urad deratizacie, alebo na miestneho psychologa (mam pocit, ze odbornu pomoc potrebuje)

Urvat to rukou nepůjde.Ale možná víš, jak vypadá hlavička šroubu a jestli je tam drážka nebo kříž.Šrouby budou na jedné straně té bočnice.Na které neprozradím, to bys měl moc lehké.Šroubovák snad nějaký seženeš a na hlavičku se s ním taky snad trefíš.Pak jen trefit správný směr točení a je to hotové.Vzpomínám na podobného kutila před pár lety.Ten taky nemohl otevřít skříň, protože nevěděl, kam si doma táta dává nářadí.

Itak chcem menit bednu takze mi to vadit nebude ...

Když neumíš sundat bočnici, tak vyměnit, instalovat a správně zapojit všechny komponenty do nové skříně fakt zvládneš?
Jo a nech si honem pojistit domácnost, třeba ten PC brzy vyhoří, když se to tam už pálí.

Dal som dole kryt 3 sroby som odskrutkoval a jeden mi zostal ten nesiel neviem preco tak som to silou otrhol. Neviem ci sa to bude dat naspet este ale malo by drzat tie 3 srobky... povysaval som prach co bol vo vnutri aj pavuciny nevidim tam nic akurat jedneho pavuka maleho. Ten smrad ide asi zo zdroja mam ho vybrat ? Tam netreba srobky ze ? Staci ten kablik dat het co je tam ten zlty .... myslim no .... ten ventilator je velmi maly bol dany k amd zostave fx 6300 procesor ... navyse ked som to kupil zo shark.sk tak mi povedali ze ten pc ma aj ledky mal by svietit lenze nesvietil viete ak sa ten ventilator vpredu dole toci tak to malo svietit cervenou farbou ale oklamali ma ... pozeram ze jeden kablik tu neni zapojeny ... mozno to je ta led :O len kde sa to zapaja .... to je otazka .... dajte mi daky navod ako vybrat ventikator zapojit ledky a vymenit zdroj

Toto je ozaj pekne vlákno. Ja by som si dovolil poradiť hasiaci prístroj. Možno opis smradu by pomohol. Či to je smrad zdichlinovy(to by bola tá mrtvolka), alebo štipľavý(to by mohol byť elektrický skrat). Ak toto nie je recesia, tak to každopádne nemôže dobre dopadnúť.