Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade grafické karty 6600 GT

Ahoj, mám grafiku Leadtek PX6600GT 128MB na PCI, deska je MSI K8N Neo4 Platinum a procesor Athlon 64 3000+ box, paměti 2x512MB PC3200 (400MHz, CL2,5)
Výkonově pro moje použití postačuje, ale grafika se asi přehřívá ( GPU 55 v klidu, až 120 zátěž).Chtěl jsem pořídit nové chlazení, ale vzhledem k cenám chladičů mne napadlo, zda nejít cestou nákupu nové grafické karty-úměrnou ostatním komponentám (samozřejmě mimo vyřešení chlazení bych chtěl nárůst výkonu).Jakou kartu mi vzhledem ke zbytku sestavy doporučíte ? Nebo opravdu raději shánět jen nový chladič? (vzhledem k EUROCASE ML5420 potřebuji aktivní chlazení grafiky)

Pokud jde o upgrade grafiky, věřím že vzhledem k výkonosti ostatních komponent nepůjde o žádné vysoké částky, takže nechci dávat nějaké limity.(Myslím, že vzhledem k procesoru a k pamětem nemá smysl kupovat high-end :-)).Takže "úměrně ve vztahu k ostatnímu železu s co nejlepším poměrem cena/výkon")

Docela jste mne překvapili - myslel jsem že něco podobného vzhledem ke zbytku sestavy nemá smysl kupovat.Ale jinak nepředpokládám, že bych grafiku v budoucnu dával do jiné sestavy- měla by sloužit s tím, co jsem popsal výše.

Pls od jakého výrobce, ideálně který typ ?
Jak jsem psal výše, nepředpokládám v budoucnu další upgrade tohoto železa ani přesun komponent jinam.Zdroj můžu přizpůsobit potřebám karty, ten mi taky dosluhuje a musím koupit nový tak jako tak