Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při obnovení do továrního nastavení

Dobrý den, dnes jsem řešil obnovit notebook do továrního nastavení se zachováním osobních souborů.
Při pár operaci notebooku mě vyskočila chyba s tím, že nelze pokračovat, jde pouze tvrdý reset.
Osobní soubory jsem kvůli rychlosti internetu neměl možnost zálohovat na internetu.
Windows je umístěn na Disku C a osobní soubory na disku D.
Přijdu při tvrdém resetu o soubory na disku D, nebo zůstanou zachované?. Děkuji

Jestli je disk ok, data na D: ti zůstanou.
--
Normálně ho zapni, udělej zálohu dat na flešku nebo externí disk a udělej novou instalaci Windows.
-
Pokud ti system nenaběhne, k datům se dostaneš.
1- nějekej Linux třeba Ubuntu, při instalaci dáš vyzkoušet Ubuntu a uděláš zálohu dat na flešku nebo externí disk.
2 - nebo vyndáš disk z notebooku a připojíš do PC a uděláš zálohu dat

Tovární nastavení = smrt Windows, to je na novou instalaci Windows.

Presne ako píše Hanzi1976, továrne nastavenie = smrť. Tiež som už na pár PC dával windows do továrneho nastavenia, a vždy to skončilo tak, že som musel urobiť čistú inštaláciu.

Vyber si ten disk, na ktorom máš dáta z PC, a daj ho do iného PC (ak máš tú možnosť).