Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení disku

Potřebova jsem rozdělit disk bez ztráty dat.
Fajn, použil jsem vyhledávání, našlo mi to spoustu chvály na nějaký nástroj od Acronisu, skoro všichni jej doporučovali.
Stáhnul jsem si teda z jejich webu něco, co označují jako trial. Pohodlně jsem tam vybral jak chci disk přerozdělit. Když jsem chtěl proces odstartovat, tak mi to vypsalo, že je třeba zakoupit plnou verzi!
To mě namíchlo, trial který je v podstatě nepoužitelný.
Ale zpátky k poradně:
Doporučujete tady pro rozdělení disku software v ceně cca 1500 Kč, opravdu myslíte, že někdo pro jednorázové rozdělení zaplatí částku, za kterou lze koupit 640 GB disk?
Není to navádění k warezu?
Zajímavé, že linky na warez mažete, ano to je správné s tím souhlasím, ale ve skrytu duše warez i tak podporujete. A linky mažete jen proto, abyste se očistili před nějakým kontrolorem z vrchu.
Z toho je mi tak trošku smutno.

Nebo mi doporučíte něco co disk přerozdělí bez ztráty dat, přičemž k tomuto softu není třeba placená licence, tak jako u Acronisu, kterou vy patrně máte?
Nebylo vám líto dát 1500 Kč za program, který použíjete s bídou jednou za rok?

Co to tu pletiete chlape? Z coho vam je smutno? Tu na poradne je x ludi, ktori za ten program dali s kludnou dusou tie prachy, ptz ho pouzivaju denne mozno aj niekolko krat.

K tomu warez. Podla seba sudim teba...ze ano. Linky na warez sa mazu, lebo je to protizakonne. Nikto sa tu na hrdinu kvoli nejakym vyrastkom hrat nebude a bude vedome porusovat zakon. Od toho su tu warez-fora. ;-)

starších verze některých placených programů občas vyjdou na časopisových cd.
ale o to ti nejde, místo nějakého dotazu na problém ses tu přišel vyfňukat.

ostatně je jasné že člověk který chce rozdělovat disk s daty takový program skutečně nepotřebuje - protože by jej neměl vůbec spouštět - příspěvky na poradně jsi četl špatně, nebo ti na tvých datech nezáleží.

zkus hledat "ultimate boot cd" a přestaň blábolit o warezu.

No a já bych doporučil si stáhnout nějakou live distribuci linuxu, třeba (K)Ubuntu, ze kterého lze částečně měnit velikost diskových oddílů. Poněvadž v požadavku nebylo přesně řečeno, co je vlastně cílem, nedokážu se k tomu více vyjádřit.