Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vloženie a sťahovanie odkazov do jdownloader

Dobrý deň,moja otázka tak trocha nadvezuje aj na včerajšiu.Chcel by som sa opýtať,mám j downloader,prihlásim sa do napr.fastshare....vyhľadám dajme tom film Avatar - veľkosť príklad 2,5 giga,vyskočí mi viac súborov,klinem na hociktorý pre stiahnutie,no ale mi automaticky začne sťahovať z prehliadača Google,nie z jdownloadera.V jdownloaderi mám prihlásený účet fastshare.Ono to asi funguje len tak že sa napr.prihlásim do lamky.net alebo warfora.Nájdem si tam film avatar,príklad odkaz na fastshare,okopírujem link do jdownloadera a sťahujem.

Ono to funguje tak jak si to zařídíš. Pokud použiješ jednu z možností:
a) najdeš nějaký web, kde vkládají URI od příslušných shareserverů
b) uděláš si parsovací web, který bude měnit shareserverové linky na URI
c) uděláš si plugin do prohlížeče, který bude měnit shareserverové linky na URI
a URI si asociuješ s programem, jaký chceš, tak se ti pak budou klikatelné URI linky přímo otevírat v čem chceš.
Mám tu něco podobného udělané na ulozto, např. to mám zařízené tak, že toto:
ulozto://uloz.to/file/cRFLdAZT5FNQ/BBB-mp4
(poradna mrší ten link, chybí tam dvojtečka)
se mi otevře ve Vzum a okamžitě stahuju i jeden soubor z ulozto maximální rychlostí přes free sloty bez vyplňování captcha.
Teda pokud daný program umí URI, pokud ne, stačí si udělat něco, co tam URI vloží, např. pro ulozto a Vzum mám udělaný tento prográmek (autoit):

#NoTrayIcon
If $CmdLine[0] > 0 Then
   Run("Vzum.exe")
   WinWait("Vžum")
   WinActivate("Vžum")
   Send("{ctrl a}")
   $url = "https://" & StringTrimLeft ($CmdLine[1], 9)
   Send($url)
Else
   Run("Vzum.exe")
EndIf

URI: https://en.wikipedia.org/wiki/Uniform_Resource_Identifier

Proc klikas na stahnuti? Proc proste odkazy nevyberes a nehodis je do schranky (CTRL+C)?

JDownloader schranku hlida, pokud jsi to v nastaveni nevypnul a jakmile se mu v ni objevi odkazy, tak ti je nabidne ke stahovani.

Ahoj,ako to myslíš že mám vybrať odkazy a hodiť ich do shránky?Prihlásil som sa do fastshare a dal som vyhladať Avatar 2009,našlo mi tam toho spústu napr. tento Avatar CZ dabing (2009) HIT avi,orámoval som ho myšou,ale musel som dávať pozor aby som naň neklikol,lebo by mi ho začalo sťahovať z Google.No orámoval som ho,klik pravým tlačidlom myši a klik na kopírova.A kde nájdem to že jdownloader hlída schránku,asi v nastaveniach že,tam som nemenil nič po stiahnutí jdownloadera.No a ešte je dobré mať prihlásených viac účtov v jdownloaderi,napr.ulozto,webshare,fastshare,sdilej......atď.nebude sa to nejak navzájom priečiť?Pekný deň

Ano mám ho dolu v pravo panel rýchle spustenie to je to systray asi.No a ešte k tomu fastshare,ked som tam prihlásený a kliknem na nejaký film ktorý chcem stiahnuť hned mi ho začne sťahovať,nie je možné si pozrieť info o filme,v akom je formáte video,zvuk,rozlíšenie.Ako viem že je to príklad mkv.Ale podarilo sa mi už stiahnuť HEVC.Už dávnejšie nejaký film....bolo tam mkv no ale bol v HEVC a moja telka mi to nezoberie.Kdežto v ulozto sa prihlásim,najdem film,kliknem naň,nezačne mi ho hned sťahovať,ale je možnosť si pozrieť parametre k danému filmu,zvuk,rozlíšenie videa.....

Ešte by som sa chcel opýtať keď vložím do jdownloadera viac odkazov príklad 4 z fastshare,ulozto,dám sťahovať,tak mi začne sťahovať všetky naraz.Ale ja by som chcel aby príklad najskôr stiahlo jeden súbor a po stiahnutí,začalo sťahovať druhý atď.Pozeral som Plánovač v jdownloaderi,ale to je asi to že si príklad nastavím kedy mi má jdownloader začať sťahovať príklad o 18:00.Vložím súbory do jdownloadera nastavím čas spustenia.