Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ověření emailu

dobrý den. už si nevím rady.
chci se prihlasit k emailu.
zadam emailovou adresu,potom heslo a bohužel mi to napiše neplatné heslo.
Použivam stále stejne i přesto se nepřihlasím.
Tak kliknu na větu..nemůžete se přihlasit?
tam se mi objeví emailova adr.
potom pokračovat
dále obnova hesla- již jsme poslali autorizační sms kod
ALE KOD MI NEDOJDE,PROTOŽE TAM MÁM STARÉ TEL ČÍSLO..
A to je konec. na prodejně mi pouze dali telefonní číslo na SEZNAM a tam podle mého emailu si mě dohledali.
tak jsem si myslela že mi zmnění tel.číslo. Ale pouze mi
řekli,že mam zkoušet hesla.které jsem kdy použila...
Tak jsem hezky poděkovala a v tichosti si řekla že jsem tam kde jsem byla....
NEVÍM JAK DÁL.....

Kód tedy došel na staré číslo. Zkuste tam zavolat, možná už někomu patří, pokud ne, zkusil bych operátory (Kaktus), zda vám mohou toto číslo přidělit. Pokud ano, koupil bych SIMku Kaktusu za padesát a nechal si dát pro tuto SIMku to staré číslo.

Ještě bych zkusil zkontrolovat, jestli nemáte zapnutý CapsLock a také zkontrolovat správnost domény, jestli tam máte zakliknutou tu, na které máte email, např. seznam.cz, email.cz, atd., teďka je jich tam už docela hodně a občas se stane, že se omylem překlikne a člověk si to ani neuvědomí, protože vyskočí vždy hláška o špatném jménu nebo heslu, ale ne o špatné doméně.