Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 nelze kopírovat na flashdisk

Nejde mi zkopírovat soubory i interního HDD na USB flashdisk. Systém vyhazuje hlášku, že nemám oprávnění, přitom kopírování mezi interními fyzickými HDD možné je. Mám ve stolním kompu jak SSD disk tak i magnetickej. Dík předem za každej dobrej nápad. Pav.

z flash disku na HDD soubory kopírovat lze, obráceně nikoliv

i v jiném pc? pokud to nejsou uživatelská práva (dával jsem i odkaz výše), pak je poškozená. viníkem je vytažení flashky za chodu místo korektního odpojení (+ prodleva pár s, protože disk-chache windows)

současný obsah flashky je už bezcenný, takže jednoduchý test: jde na nějakém pc zformátovat?

pořád je tajné, jestli má flashka formát ntfs (odkaz na práva jsem dával), nebo jiný.
tv na práva kašle, jiný pc mohl být ten, kde byla flashka s možnými vadnými právy vytvořena.
ale chyba kopírování má vždycky napsat nějakou chybovou hlášku, i tím by se dalo řídit.

jestli byla flashka zkontrolována na více pc, má nejspíš částečně poškozený souborový systém a tento pc si s ní nerozumí, má u ní vadný záznam v registrech: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR
pak doporučuju ji nezapojovat, spustit "nirsoft usbdeview" a smazat její záznam (nebo přímo přes registry).
teprve potom zapojit - a nejlépe znovu zformátovat.

ta obsese neustále instalovat do pc nějaké nesmyslné "antiviry": k čemu to má být dobré? jak pochybný antivir prospěje chodu pc?

aľe vôbec, aľe už vôbec tomu nerozumieš, nechápeš modernú dobu západného, dekadentného, amerického zla kapitaľizmu, ľebo AV nainštalovaný v americkom systéme je dnes nutná nutnosť-nutnúca podobne, ako ovládať CCleaner.

Windows je bez poctivého AV smŕŕŕť.