Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit účet McAfee

Dobrý den, dne 6. července mi přišel email, že my bylo prodlouženo předplatné o rok. Dne 8. července mi bylo z bankovního účtu strhnuto 2 399 Kč. Prosím Vás o pomoc jak zrušit účet na McAfee a aby mi vrátili peníze. Oni psali že do 30 dnů od zakoupení mi v případné reklamaci vrátí celou částku. Číslo na zákaznickou podporu mi píše že neexistuje a tak jsem jim napsal zprávu ,ale zatím bez odpovědi. Pak jsem na svojim profilu vypnul automatické prodloužení, ale mám strach jestli to stačí. Já už jsem smířený že ty peníze neuvidím, ale nechci aby mi to strhli i příští rok. A chci se zeptat jestli pomůže já si v lednu budu rušit účet bankovní a půjdu jinde takže jestli třeba mě nějak nevyhledají a nebudou to chtěl zas zaplatit. Prosím pomoc

Pravdepodobne si platil kreditkou, respektive debetnou kartou k svojmu uctu.
Zablokuj si na tej karte platby cez net, to bude postacovat, to by si mal mat zadarmo. Ak by si chcel predsa len nou platit na nete tak si poziadaj o novu, to uz bude asi spoplatnene u tvojej banky.
Zavolaj banke a povedz, ze doslo k neodsuhlasenemu strhnutiu penazi z tvojho uctu, banka by ti mala peniaze vratit.
Samozrejme mozes to dalej riesit s McAfeem, ale toto sa mi zda ako schodnejsia cesta.
Ucet nerus, to je zbytocne, oni inak ako cez cislo karty na tvoj ucet siahat nevedia.
Ak si das novy ucet samozrejme dohladat ta nijako nevedia, ale to je zbytocne. Chciet zaplatit mozu, ale to je tak asi vsetko.

Proč by ti měli vracet peníze? A co s tím společného reklamace do 30 dnů? Předpokládám, že sis ten účet McAfee dobrovolně založil, nastavil platbu a odsouhlasil podmínky? Takže z jejich strany IMHO nedošlo k žádnému porušení smlouvy.

Ty bys měl normálně vypovědět/ukončit smlouvu (podle jejich obchodních podmínek).

Prostuduj si odkazy:
McAfee Consumer Support

McAfee My Account: Common Questions

https://www.techwalla.com/articles/how-to-delete-a-mcafee-account

Pokial slo o revolverovu platbu tak by som na tom vrateni trval. Revolving je podvod, malokto si pamata, co si pred rokom objednal a zrazu bum a peniaze na dalsi rok su automaticky fuc.
Navyse ak moze do 30 dni odstupit tak preco by si nemohol narokovat na vratenie penazi, ked sa predlzenie licencie berie ako nove uzavretie zmluvy a narok na 30 dni mu tak zostal.

Keď v nastaveniach si si zrušil automatické predplatné, tak sa ti ďalej strhávať nič nebude. Keď budeš mať novú banku, dostaneš tím pádom nový IBAN a novú debetnú kartu. Pokiaľ si na stránke neaktualizuješ údaje o platobnej karte, nič sa nedeje, keď ti vyprší platnosť tak max. ti zrušia účet, resp. službu, ktorú si si kúpil. Takže sa báť nemusíš, nepôjde po tebe polícia ani FBI ani celá vojenská armáda :).

pokial máš mcafeeúčet,tak vo svojom účte si zruš automatické obnovovanie licencie a zruš to na tej stránke mcafee,kde si previedla prvotnú registráciu a platbu produktu,nie na inej,inak to nebude obvykle akceptované ako platné odmietnutie automatickej platby a predlženia licencie,pre strednú a východnú Europu prebiehajú kartové operácie obvykle na pobočke McAfee Ireland,kde je možná aj komunikácia v cz/sk jazyku....

teď si nasyp popel na hlavu: proč sis nějaký účet na placení toho zbytečného svinstva zakládal?

a popel podruhé: proč nenapíšeš, jak jsi to platil? jak ti to strhávají, to máš nějaký trvalý příkaz?
nebo ti pošlou mail že máš platit a ty všechny informace zatajuješ?
nebo to odsávají sami z účtu paypal?

nebo neplatíš nic, ale deprimuje tě účet u té podvodné firmy?

co vlastně chceš?

edit: a ty komentáře výše čteš, nebo jen vůbec nic nechápeš?