Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit účet McAfee

Dobrý den, dne 6. července mi přišel email, že my bylo prodlouženo předplatné o rok. Dne 8. července mi bylo z bankovního účtu strhnuto 2 399 Kč. Prosím Vás o pomoc jak zrušit účet na McAfee a aby mi vrátili peníze. Oni psali že do 30 dnů od zakoupení mi v případné reklamaci vrátí celou částku. Číslo na zákaznickou podporu mi píše že neexistuje a tak jsem jim napsal zprávu ,ale zatím bez odpovědi. Pak jsem na svojim profilu vypnul automatické prodloužení, ale mám strach jestli to stačí. Já už jsem smířený že ty peníze neuvidím, ale nechci aby mi to strhli i příští rok. A chci se zeptat jestli pomůže já si v lednu budu rušit účet bankovní a půjdu jinde takže jestli třeba mě nějak nevyhledají a nebudou to chtěl zas zaplatit. Prosím pomoc

pokial máš mcafeeúčet,tak vo svojom účte si zruš automatické obnovovanie licencie a zruš to na tej stránke mcafee,kde si previedla prvotnú registráciu a platbu produktu,nie na inej,inak to nebude obvykle akceptované ako platné odmietnutie automatickej platby a predlženia licencie,pre strednú a východnú Europu prebiehajú kartové operácie obvykle na pobočke McAfee Ireland,kde je možná aj komunikácia v cz/sk jazyku....

teď si nasyp popel na hlavu: proč sis nějaký účet na placení toho zbytečného svinstva zakládal?

a popel podruhé: proč nenapíšeš, jak jsi to platil? jak ti to strhávají, to máš nějaký trvalý příkaz?
nebo ti pošlou mail že máš platit a ty všechny informace zatajuješ?
nebo to odsávají sami z účtu paypal?

nebo neplatíš nic, ale deprimuje tě účet u té podvodné firmy?

co vlastně chceš?

edit: a ty komentáře výše čteš, nebo jen vůbec nic nechápeš?