Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tato aplikace nemůže běžet ve vašem počítači

Zdravím,

nevím zda to mám ve správné kategorii ale pokud ne tak se nezlobte :) . Prosím z ničeho nic mi přestal jed utorrent.com tak jsem ho vykopla z PC a chtěla ho nainstalovat z novu ale začala se mi objevovat hláška tato aplikace nemůže běžet ve vašem počítači. nevíte prosím co s tím?

Děkuji moc

uTorrent je program (= software). Nic programovat asi nebudeš...
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Proč radši nestahuješ přímo, třeba z Uložto?

Torrenty mi přijdou dosti nebezpečné. Dřív jsem přes ně taky stahoval, ale 2x mi totálně odstřelily PC, tak jsem se na to vykašlal. Navíc jsem zjistil, že na rozdíl od (pouhého) stahování z Uložto, kde to je legální, přes torrenty data i odesíláš, co už je nelegální a můžou z toho být teoreticky problémy. Navíc riziko, že si tím stáhneš i nějaké breberky, je fakt vysoké.

Pokud změníš názor, tak pro Uložto existuje skvělý program na rychlé stahování i bez kreditu, který mi poradil Karel04 - Vžum - a je to fakt pecka! 8-)

Bylo to někdy před 10 lety, už nevím kde jsem našel torrent, ale bylo to asi přes tohle, dle fotky. A šlo o hru, kterou jsem chtěl koupit, ale už nebyla u nás k mání, tak jsem zkusil torrent. Ale zřejmě v tom byla nějaká kulantní ochrana výrobce, která potrestala opovážlivce zřejmě smazáním nějakého systémového souboru, protože na to zabrala jen kompletní přeinstalace OS. :x:

Zkusil jsem to pak podruhé s jiným torrentem, se setejným výsledkem, což mě poučilo navždy. :-p

V tom vlákně, kde ti to poradil, jsem o Vzum psal dva dny před ním, včetně té info, že Vzum má už i automat na captchu.
O další měsíc před tím jsem dokonce navrhoval na warforu, jestli by nechtěli používat "magnetlinky" na ulozto (kliknul bys na odkaz a rovnou stahoval ve vzum, mám to tak nastaveno na pc). Mimochodem přemýšlím o tom, že bych si udělal vlastního klienta na stahování z ulozto (použil bych ten veřejný louskač na captchu co má vzum) a fastshare (pokud umožňuje stahovat stejně jako ulozto paralelně více vlákny jeden soubor - nezkoušel jsem ještě).
Torrenty ti žádný pc neodstřelí, pokud zrovna nepoužiješ nějakého zmršeného klienta nebo neumíš normálně použít klienta (třeba utorrent/bittorent neinstalovat z instalačky).
Riziko, že stáhneš i brabrejku je na torrentech a shareserverech podle mě přibližně stejné, podle mě není vhodné, aby někdo normálně používal software stažený z anonymního zdroje a obvykle se to dá řešit čistě a relativně bezpečně.
S tím uploadem u torrentů, dá se to řešit, například používat klienta, který neumí upload, nebo aspoň upload omezit a pokud uživatel potřebuje ratio, tak si ho vygenerovat uměle (na webu mám prográmek na generování falešného uploadu).

Aha, tak to jsem přehlédl, nebo nepochopil napoprvé. :-p

Magnetlinky - zajímavá věc. A jak přesně to funguje a kde to jde sehnat? :-D A co na to řekli na tom Warforu?

Mně ten Vžum jede na 20 vláknech přes 4000kbs. Údajně by program, při mojí rychlosti netu, měl zvládnout i kolem 40 vláken, ale nad 25 spadne. Tak ho mám jen na 20, to ještě nespadl. Ale stačí mi to samozřejmě, takovou rychlostí jsem z Uložto v životě nestahoval (jen při nějakym jejich výročí, kdy dali plnou rychlost free). :-)

Nemáš nějaký "Internet Security" program, od Avastu, Kasperskyho nebo podobně?
Tento software umí občas zablokovat instalaci nenbo provoz čehokoliv, co může potenciálně sloužit k získávání nelegálního či zavirovaného obsahu.