Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tato aplikace nemůže běžet ve vašem počítači

Zdravím,

nevím zda to mám ve správné kategorii ale pokud ne tak se nezlobte :) . Prosím z ničeho nic mi přestal jed utorrent.com tak jsem ho vykopla z PC a chtěla ho nainstalovat z novu ale začala se mi objevovat hláška tato aplikace nemůže běžet ve vašem počítači. nevíte prosím co s tím?

Děkuji moc

uTorrent je program (= software). Nic programovat asi nebudeš...
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Nemáš nějaký "Internet Security" program, od Avastu, Kasperskyho nebo podobně?
Tento software umí občas zablokovat instalaci nenbo provoz čehokoliv, co může potenciálně sloužit k získávání nelegálního či zavirovaného obsahu.