Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou tiskárnu na takové to domácí tisknutí

Zdravím,
po cca deseti letech, od kterých se toho asi mnoho změnilo, kdy jsem měl CANON PIXMA IP 5000, která mi zachla a nikdy nepřirostla k srdci, bych rád pořídil novou tiskárnu pro takové to domácí a spíše méně časté tisknutí. A teď babo raď. Co byste doporučili? Laser, LED? (to vůbec neznám), ink? Značku, model? Díky za pomoc s výběrem. Finančně moc omezený nejsem, ale samozřejmě vzhledem k použití, nic zbytečně drahého.

Jedine do lacného ČB lasera. Nič ti nevysychá, žiadne SW riadené, povinné odstreky atramentu na pozadí smerom do parkovaciehjo doku, aby sa neusušilo niečo v metale trysiek apod. hovadiny nutné pri atramente.

Osobne som od atramentu dávno zdrhol. Jedine ak potrebuješ tlačiť kvalitné foto, nejaké podpultové, americké, západné US doláče, západné 500-euráše, CZ koruny, grafy farebných koláčov, v tom prípade je atrament nenahraditeľný.