Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké vytížení CPU při prohlížení webů

Dobrý den,

poslední dobou se mi začal vyskytovat celkem nepříjemný problém. Několikrát za den se mi totiž stane, že pří prohlížení webu (Seznam, Novinky) se zasekne celý PC (nereaguje na nic) a pomůže jen tvrdý restart. Přitom nedošlo k žádným HW ani SW změnám. Co jsem vysledoval dělá to chrome, edge i explorer. U her, ani u jiných aplikací se daný problém neděje. Sestava- CPU: i5 6500, RAM: 16 GB, GPU: RX5600XT, DISKY: nvme SSD (OS), SATA SSD (HRY) a HDD. PC jsem projel malwarebytes i adwcleaner a nic nenalezly. Nevíte čím by to mohlo být způsobeno? Děkuji.

Tak nakonec jsem zjistil problém. Běžela služba chrome software reporter tool, která vytěžovala CPU. Když jsem chrome software reporter tool podle návodu odstranil, tak zatím vše ok. Uvidíme, všem děkuji za rady.