Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nejdou číslice na notebooku

Už jednou jsem měnil klávesnici na notebooku,a proto se mě do toho znovu nechce.Přestaly mě fungovat některé tlačítka na notebooku(číslice).Při zmáčknutí shift¸plus uvedene číslo mě číslo nenaskočí.Nenaskočí při zadávání 4,5,6,0.Tyto klávesy mě pak chybí při zadávání různých kodů a hesel.Prosím,jde to nějak levněji opravit,nebo jdou použít nějaké jednoduché zkratky na numer.klávesnici?Toto píšu z jinšího pc,proto čísla fungují,děkuji ahoj:))

pri zapnuti num lock ,nebo prepnuti klavesnice je to jedno,nefungují mě tri klavesnice,tj.....pet,sest,nula ,a hačky r,z,e,tedka pisu z toho notebooku,tak ty tri klavesnice nenapisu.Nejde to prepnout,proste nefunguji,Chtělo by to nejake zkratky na čislice......hačky si napišu zvlašt.Jsou zkratky na num.klávesnici?

Ono je to na každém jinak. Já mám třeba NumLock na samostatné klávese, ale je modrá, takže stejně musím Fn+NumLock. Nevím, který .... to vymyslel. Ale pozor, tímhle přecházíš z horní řady klávesnice na UIO,JKL a M. Hodí se to jenom jako náhrada numerické klávesnice, když zadáváš hafo čísel.