Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokování souborů po přeinstalování windows

Zdravim,
mám problém. Nainstaloval jsem si nové windows (z XP prof na XP home legální :))) Ted mám ale problém, že všechny věci co jsem měl v dokumentech jsou zablokované a nemůžu snima nic dělat ... mazat,p řesouvat otevírat nic. A je jedno jestli to jsou doc soubory, fotky nebo PDF. nevíte jak na tuhle zapeklitou věc? Měl jsem tam spusty fotek a firemní věci. Děkuji

oprávnění normálně fungují v nouzovém režimu. zjednodušené sdílení nejde vypnout, home nic jiného neznají.

ad výše: u windows žádné dokumenty a fotky do C:\Documents and Settings nepatří, protože imagovací programy zálohují a obnovují po celých logických discích. linux proto není argument.