Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Aplikace pouze pro mazání nepotřebných dat

Dobrý den,

Zjistil jsem, že mám mobil totálně přecpaný nepotřebnými daty. Jenže, aplikace k tomu určené, jsem už dávno přestal používat, protože působily víc potíži než užitku.

Neznáte, prosím Vás, nějakou dobrou aplikaci ryze pro čištění nepotřebných dat bez otravné optimalizace, úspory baterie, bezpečnosti a kdo ví, co ještě?

Děkuji

Omlouvám se, zapomněl jsem napsat, že už jsem to vyřešil.

Jak už jsem napsal výše, SD Maid není špatný, ale má spoustu funkcí zablokovaných pro placenou verzi a trochu mám pochybnosti, jestli vůbec na mém telefonu funguje správně.

A ta aplikace, na kterou odkazujete Vy, je ideální pouze na testování funkčnosti hardwaru.

Našel jsem tuto aplikaci, která dělá přesně to co jsem potřeboval.

Každopádně, i přesto děkuji.

No s tím jsem se setkal jedinkrát a to když jsem poslal kámošce odkaz na nějakou pak.kterou chtěla a omylem si nainstalovala něco do systému a pak jí vyskakovali reklamy a podobné hovadiny.Přes antivirus se ty tři potvory sice našly,ale nešly odstranit jen deaktivovat. Tak se musel udělat root toho tabletu až potom je ten antivirus smazal. Ale to byla její hloupost je třeba číst i při instalaci oč se jedná.

Ono se ani tak nejedná o vir, ale o trojana, malware, etc. Prostě si něco stáhneš, spustíš, a bum bác. Klasické sofistikované vejry se už nepíšou ani na PC. Na androšu (ale i na PC) bych se prostě vyvaroval podezřelých stránek, neznámých mejlů, podivných aplikací. Útok hekra bych vyloučil ouplně (pokud nemáš miliardovou firmu).