Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Aplikace pouze pro mazání nepotřebných dat

Dobrý den,

Zjistil jsem, že mám mobil totálně přecpaný nepotřebnými daty. Jenže, aplikace k tomu určené, jsem už dávno přestal používat, protože působily víc potíži než užitku.

Neznáte, prosím Vás, nějakou dobrou aplikaci ryze pro čištění nepotřebných dat bez otravné optimalizace, úspory baterie, bezpečnosti a kdo ví, co ještě?

Děkuji

Omlouvám se, zapomněl jsem napsat, že už jsem to vyřešil.

Jak už jsem napsal výše, SD Maid není špatný, ale má spoustu funkcí zablokovaných pro placenou verzi a trochu mám pochybnosti, jestli vůbec na mém telefonu funguje správně.

A ta aplikace, na kterou odkazujete Vy, je ideální pouze na testování funkčnosti hardwaru.

Našel jsem tuto aplikaci, která dělá přesně to co jsem potřeboval.

Každopádně, i přesto děkuji.