Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prepětí na portu rozbocovace

zarizeni USB prekročilo limity napajeni prisluš.portu,toto mě píše po strčení myši,nebo nejakeho USB do leve str.notebooku,taky mě blbne klavesnice leva strana,nevim,jestli to stím má něco společneho.Do leve str .USB v notebooku mě nejde nic zastrčit,e by tam byl nějaky priskriplý kratas?

mam totozny problem s touto hlaskou jen je drobny rozdil v tom ze to hlasi stale ackoliv v USB nic pripojene neni. Mam HP nx6110 a kdyz ty USB zakazu tak jine uz k dispozici nejsou.. Kontroloval jsme je opticky a zdaji se byt neporusene. Kdyz do nic neco pripojim tak chvilku bezi ale pak se vypne .. :(

Mam taky nx6110, dela mi to to stejne. Ani na USB nemusim mit nic pripojene.
Na jinem foru jsem nasel, ze to je u tohoto notebooku celkem bezny problem, ktery se vyskytne po nejakych 3 letech pouzivani. Nasel jsem nekde navod jak to odstranit - pry pritlacit nejaky cip na desce, ze se na men casem projevi hardwarova vada.
U me to po par dnech prestalo, tak to uz neresim....