Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužená záruka na CZC

Ahoj,
chci objednat notebook na CZC.cz za 25000kč. Za další dva tisíce je tam prodloužená záruka o jeden rok. Zajímá mě, jestli má s toutou zárukou někdo zkušenosti, je to spíš nějaké připojištění. Co jsem tak koukal, tak každej měsíc 1 procento z ceny dolů. Dále se záruka nevztahuje na mechanické vady, takže např. panty.

Podle mě je to snaha zvýšit zisk prodejem doplňkových služeb které v okamžiku lámání chleba zjistíš jsou zcela k ničemu.
Pobavilo mě třeba když jsem u jedné firmy se díval na repasované pc, záruka šla dokoupit až na 5let..akorát pak už jsi vlastně ten repas platil doslova dvakrát:-D
Nevím kdo na to skočí.