Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prdlzenia dosahu wifi

Mam tu wifi, ku ktorej mam pristupove udaje. Na MK by som chcel nastavit akysi repeater, cez antenu aby prijimalo a zaroven vysielalo, nemusi to iste ssid, dokonca by bolo lepsie aby vysielal ine. Ale ked pouzijem quick, tak len seraching for network, ak nastavim dhcp klienta, tak ma status stopped. Wifi security je urcite dobre, telefonom sa na siet pripojim. Kde moze byt problem? Skusal som to jak na predvolenej, tak na cistej konfiguracii.

jj, všetkým to robí presne to isté. Ak sa nedarí a nebude sa dariť poradil by som začať s meraním. Kto meria, ten príde skorej k zdarlivému výsledku. Je potrebná na to stanica s adaptérom v monit móde (mnohí používajú Kali) a program na zachytávanie komunikácie. Ďaľšie je vecou odbornosti ako interpretovať to, čo ten program vypisuje.