Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr modemu

Zdravím,
po třetím reklamování modemu od o2 jsem si nechal vrátit peníze za vdsl modem. Momentálně hledám nějakou náhradu, kterou pořídit.
Porovnával jsem ASUS DSL-AC55U a Zyxel VMG3625-T50B. Jelikož LTE nevyužiju přikláním se k Zyxelu. Máte někdo nějaké zkušenosti s těmito modemy? Připadně jestli by mi mohl někdo doporuručit klidně i jiný.

Děkuji za odpověd.
Nevím zda jsem vybral správnou kategorii jestli internet či hw - za to se omlouvám.

Konkrétní zkušenost nemám ani z jedním z těchto typů.

Používám starší model Zyxelu, který byl dodávaný od O2 v rámci samoinstalačního balíčku. Po čase sice začal mít výpadky, tak jsem koupil na Aukru za 300,- ten samý a od té doby funguje bez problémů. Jestli ti to nějak pomůže v rozhodování.

Mimochodem, jaký modem jsi 3x reklamoval? A proč?