Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cim to muze byt?

Zdravim, kdyz hraju napriklad fortnite, tak se mi stava ze postava zacne sama chodit dopredu(jako by jsem drzel klavesu W), trva to vetsinou 2-4 sekundy, pak to prestane, a deje se to u vsech her, i gta v online, napriklad jedu autem, dam pryc ruce z klavesnice a notebook se chova jako by jsem to W drzel dale, a po 4 sekundach to prestane, netusim cim to muze byt, ale kdyby nekdo nepochoopil jak to myslim, tak dam nazorny priklad, klasicky v gta v behate WASD klavesama, takze bezim dopredu, a drzim klavesu W, pak ji pustim, ale postava bezi sama jeste 3-4 sekundy, i kdyz uz davno nemam ruce na klavesnici.... co se tyka mimo her, tak psani, a vse ostatni je v poradku, zadny problem...Diky za info

SAGER NP8652

I7 7700HQ
32gb ram
GeForce GTX 980 - 4GB - GDDR5
SSD 500gb
SSD 20GB

Do klavesice nebylo nic vyliteho,vse jinak funguje bez problemu.
Diky.

Asi ti neporadím,ale i když moc hry nehraju jen pár tak občas se mě to taky stane na stolním PC. A klávesnici to nebude spíš bych řekl že asi nějaký bordel v PC. Malware atd. Takže zkus to něčím proskenovat systém i opravu sfc /scannow v cmd spustit jako správce. Zkus jrt.exe to trvá jen 2 minuty a tohle bych pustil úplnou kontrolu ani jedno se neinstaluje což je dobré.https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/threat-protection/intelligence/safety-scanner-download }} a taky se podívej přes autoruns zda tam nemáš něco označené žlutě pokud jo tak to smaž nebo to alespoň odepni. https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/autoruns

není ten malý ssd (s chybně uvedenou kapacitou) dlouhodobě skoro zaplněný?

není tam za tu dobu doinstalovaná tuna nesmyslů a spyware?
- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.
- zobrazení aplikací komunikujících s netem ms tcpview.

no takze dalsi zjisteni, kdyz nemam zapnutou hru, a spustim world, tak vse v pohode, zadny problem, pise to dobre..

kdyz zapnu hru, prvnich 2 min to jede v pohode a klavesnice funguje jak ma, ale po 2-3 minutach jak zacne hodne topit procesor, tak problem s klavesnici zacina uz, a jakmile hned prepnu do worldu, tak to "W " pise ve wordu taky samo, aniz bych drzel klavesu..... ale pokud mam vypnutou hru, tak vse v pohode, mam to za to ze to je teplotama procesoru, protoze jakmile par min hraju a procesor zacne hřat, a roztoci se chladic hodne, tak pak to zacne delat to s tou klavesnici...

edit: jdu zkusit klavesnici na usb.