Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cim to muze byt?

Zdravim, kdyz hraju napriklad fortnite, tak se mi stava ze postava zacne sama chodit dopredu(jako by jsem drzel klavesu W), trva to vetsinou 2-4 sekundy, pak to prestane, a deje se to u vsech her, i gta v online, napriklad jedu autem, dam pryc ruce z klavesnice a notebook se chova jako by jsem to W drzel dale, a po 4 sekundach to prestane, netusim cim to muze byt, ale kdyby nekdo nepochoopil jak to myslim, tak dam nazorny priklad, klasicky v gta v behate WASD klavesama, takze bezim dopredu, a drzim klavesu W, pak ji pustim, ale postava bezi sama jeste 3-4 sekundy, i kdyz uz davno nemam ruce na klavesnici.... co se tyka mimo her, tak psani, a vse ostatni je v poradku, zadny problem...Diky za info

SAGER NP8652

I7 7700HQ
32gb ram
GeForce GTX 980 - 4GB - GDDR5
SSD 500gb
SSD 20GB

Do klavesice nebylo nic vyliteho,vse jinak funguje bez problemu.
Diky.

není ten malý ssd (s chybně uvedenou kapacitou) dlouhodobě skoro zaplněný?

není tam za tu dobu doinstalovaná tuna nesmyslů a spyware?
- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.
- zobrazení aplikací komunikujících s netem ms tcpview.

no takze dalsi zjisteni, kdyz nemam zapnutou hru, a spustim world, tak vse v pohode, zadny problem, pise to dobre..

kdyz zapnu hru, prvnich 2 min to jede v pohode a klavesnice funguje jak ma, ale po 2-3 minutach jak zacne hodne topit procesor, tak problem s klavesnici zacina uz, a jakmile hned prepnu do worldu, tak to "W " pise ve wordu taky samo, aniz bych drzel klavesu..... ale pokud mam vypnutou hru, tak vse v pohode, mam to za to ze to je teplotama procesoru, protoze jakmile par min hraju a procesor zacne hřat, a roztoci se chladic hodne, tak pak to zacne delat to s tou klavesnici...

edit: jdu zkusit klavesnici na usb.