Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RGB ventilator

Zdravim
Potreboval by som odporučenie na RGB 120mm vetrák. Niečo tiché a s dobrou výdržou. Ideálne, aby svietil cez najviac (viem čo si o tom myslíte). Na cene nezáleží.
Dik za odporúčanie PV

sambilionk 18.07.2020 19:23
sambilionk
Primarne si zjistit jake pripojeni podporuje zakladni deska - ARGB, nebo RGB?
lucifer 18.07.2020 16:28
lucifer
Mistic Light na MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI to má ako? Na stránkach výrobcu som sa to nedocital. A…
vavrapeter 18.07.2020 18:28
vavrapeter
Tak tahle ma kupodivu oboje - stranka 40-41 anglickeho manualu: JRGB1~2: RGB LED connectors The JRG…
lucifer 18.07.2020 21:07
lucifer
https://www.ingram.sk/120-mm/silentiumpc-pridavny-ventilator-stella-hp-argb-120pwm-120mm-fan-hbs-ult…
vavrapeter 19.07.2020 12:44
vavrapeter
Jako věc názoru,ale svítí víc znamená že výsledek horší dle mě když to bude přesvícený v tý case kdy…
sambilionk 19.07.2020 13:09
sambilionk
Prázdniny. Hňuš (jak tvrdí můj vnuk).
mif 19.07.2020 13:12
mif
:-)
sambilionk 19.07.2020 13:15
sambilionk
Tak na procák mu kúpim ten rozsvieteny(cez perforovanu bočnicu bude aspoň vidieť, že tam niečo sviet…
vavrapeter 19.07.2020 14:04
vavrapeter
Klidne tenhle, uz jsem ho kamsi daval a je to celkem slusna Matejska. ::) - co jsem narychlo probeh… poslední
lucifer 19.07.2020 21:21
lucifer
A proc zefa neudelat radost jeste vetsi neprihodit 500 za svitici skrin? Nema ty barvy vic vychytany…
MM_tank 19.07.2020 20:21
MM_tank

Otáčky budú čo najnižšie. Máme tam dosť vetrakov, len chcem synovi spraviť radosť, keď sa nechal prehovoriť na nesvietivy chladič CPU a nesvietivu skrinu, tak aspoň dva vetraky mu tam dám svietiace, aj keď grafika ramky a aj doska niečo málo poblikavaju. Má 9rokov, tak nech ma radosť aj keď som mu vysvetlil, že výkon je v PC viac ako svetielka.

Tak tahle ma kupodivu oboje - stranka 40-41 anglickeho manualu:

JRGB1~2: RGB LED connectors
The JRGB connectors allow you to connect the 5050 RGB LED strips 12V.

- sem jde pripojit RGB ventilator, nejde adresovat jednotlive LED = sviti vzdy cely jednou barvou (ktera se muze menit - ale vzdy u vsech LED najednou - stejne)

JRAINBOW1~2: Addressable RGB LED connectors
The JRAINBOW connectors allow you to connect the WS2812B Individually Addressable
RGB LED strips 5V.

- sem jde pripojit 5V ARGB ("aktivni" - adresovatelne) - tim jde adresovat vice LED = vic barev = jde s tim delat daleko vetsi cirkus (u ventilatoru treba rotace ruznych barev dokola)

- pokud vam jde o vysledny efekt, tak s ARGB si jde vyhrat mnohem vic.