Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ipad Knihy

Ahoj, snažím se na ipadu otevřít stažené pdf, ještě včera normálně otevřít šlo a dnes na to můžu klikat kolikrát chci, ale nic se neděje, neotvírá ani ostatní dokumenty. Ipad jsem aktualizovala, ale nepomohlo to. Potřebuju se z toho učit, nevíte co bych mohla udělat, aby to zas fungovalo a ideálně zůstalo podtrhané to, co tam podtrhané bylo?
Děkuju moc za rady :)

Zkus to ověřit pomocí aplikace, né přímo.
Místo klik na dokument.pdf, otevři aplikaci kterou používáš na dokumenty PDF → otevřít → tvé .pdf
Možná máš jen špatně přidělenou asociaci, a to pdf se pokouší otevřít aplikace které s timto souborem neumí pracovat.

PS: Jestli otvíráš dokumenty přímo z cloudu, ubezpeč se že máš síťové připojení / připojení k i ternetu.

Otevírám to normálně v Knihách (ibooks) teď mi konečne začal otevírat ostatní soubory, i když si musím chvíli počkat. A po asi 2 minutách, když se snažím otevřit to potřebné pdf, mi napíše Dokument “xxx” nelze otevřít a toť vše. To nepřímé otevření jsem nepochopila asi jak myslíš :/

skús spravit ešte hard reset... Urob si naskôr zálohu ak ešte nemáš a potom stlač home button na zapnutie iphonu a sním zároveň aj tlačidlo na zníženie hlasitosti a drž az dokial ti telefon nezhasne a nezobrazí sa ti znova apple logo . Ak máš náhodou novší tablet a nemáš tam homebutton tak namiesto neho musíš držať power button a ovládač hlasitosti

Zkus z Apple store jinou APP pro pdf třeba "Adobe Acrobat Reader"
Když máš tak dvě aplikace, při pokusu otevřít tvé pdf se otevře výběrové menu, kterou apku chceš použít třeba to tak půjde :-)
(jinak půjde pravděpodobně o nějaký menší Bug)