Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EU se ženě do pr*seru, smrdí to válkou

Není to můj ad-hoc výkřik. Válečný konfilkty vznikají někdy z malých konfliktů a pak to eskaluje válkou.

Něco takovýho nám hrozí v Jižní Osetii a Abcházii. Vycházím z článku http://www.denik.cz/ze_sveta/gruzie_rusko20080909.h tml

Konkrétně

„Unie na sebe vzala roli hlavního garanta, že Gruzie nepoužije sílu proti Jižní Osetii a Abcházii,“ vysvětlil v úterý ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov výsledek pondělních jednání s představiteli Evropské unie na zámku Mein Dorf u Moskvy.

Nevěřím tomu, že Říše (známa také jako EU) může cokoli vojensky a politicky garantovat.

Pavel

Garantovat také nesmíme. (Prga Gitič) (Kráťa)

Rusko - test vakuové bomby, napadení Gruzii, zborejní..
USA - test jaderných zbraní na lidech, vyhlazení 1% země jaderným testem. Nahrané WTC..
Čína - mírumilovnej stát pořadějící LOH, který obešel HNUSNÉ a NESPRAVEDLIVÉ věkové diskrimenační pravidlo od OH výboru. 8-) Navíc mi z Číny poslali kostým psa pro Lucinku.

Pokud EU bude chtít někdy válčit či být v nějakém válečném uskupení, jsem pro Čínu jako spojence 8-)