Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Twain ovladače pro malé skenery

Zdravím,

rád bych zjistil zkušenosti s TWAIN ovladači pro malé skenery A4 (do 4K). Mám HP 3970, ale tam jsou twain ovladače součástí celého balíku SW a obtížně se dají využít v jiném SW (Photoshop, irfanview)Musím koupit další skener a rád bych tedy udělal lepší volbu. Ideální by bylo, pokud by existovaly různé verze ovladačů, zřeba i od různých výrobců.

Díky a zdravím

EWI

HPčka používám delší dobu, a rovnou můžu říct, že až na příšerný instalátor se jedná o ty LEPŠÍ TWAIN drivery (navzdory pouťovému vzhledu). Potíže se skenováním přes TWAIN do PS, Malování apod. jsem nikdy neměl. Co jsem viděl, tak dobré ovladače má ještě Canon, zbytek je otřes (např. Umax dodnes neumí přeskenovat zvolený výřez při zvětšení). Jinak očekávat alternativní drivery - na to raději zapomeň rovnou ;-)

Díky za rady,

vyřešil jsem nákupem Canon 4400F a jsem s Twain drivery i skenerem spokojen. Ohledně úrovně Twain driverů pro HP si nejsem zcela jistý, jestli skener 3970 má stejné drivery jako ostatní modely stejné značky. Já jsem s nimi spokojen nebyl.