Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Twain ovladače pro malé skenery

Zdravím,

rád bych zjistil zkušenosti s TWAIN ovladači pro malé skenery A4 (do 4K). Mám HP 3970, ale tam jsou twain ovladače součástí celého balíku SW a obtížně se dají využít v jiném SW (Photoshop, irfanview)Musím koupit další skener a rád bych tedy udělal lepší volbu. Ideální by bylo, pokud by existovaly různé verze ovladačů, zřeba i od různých výrobců.

Díky a zdravím

EWI

Díky za rady,

vyřešil jsem nákupem Canon 4400F a jsem s Twain drivery i skenerem spokojen. Ohledně úrovně Twain driverů pro HP si nejsem zcela jistý, jestli skener 3970 má stejné drivery jako ostatní modely stejné značky. Já jsem s nimi spokojen nebyl.