Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení polohy při dvou aktivních zařízeních

Ahoj všem prosím o radu jak sdílení polohy od google chroupe, když máte aktivní google účet ve dvou mobilech? Jakou polohu ukazuje? KDe se to dá nastavit?
Sdílím polohu s pár lidmi a když jsem začala být aktivní na dvou mobilech tak se to celé rozhasilo a i když jsem to různě vypínala a zapínala tak sem nepřišla na to jak to funguje. Momentálně mám nastavené sdílení polohy v obou telefonech a není vidět ani jeden :-( Díky

Pokud máš oba mobily u sebe a oba jsou přihlášeny na stejný google účet, u obou je zapnuta poloha - pak nevidím, důvod, proč mít sledování na obou zařízeních zapnuté.
Pokud máš u sebe jeden mobil, druhý leží doma, oba jsou na stejném google účtu, jak pak může sledovat polohu, když dostává informace o 2 polohách současně a obě se od sebe výrazně liší?